Xiaomi Air 12 ir problema su garsu

N
  • 19 Rugp '17

Sveiki visi,
Turiu beda su garsu ant ubuntu. Kompas Xiaomi Air 12 notebook su Ubuntu 16.04 LTS + Windows 10. Po Ubuntu isirasymo viskas gerai buna, po kazkurio laiko naudojimo prasideda tai, kad dingsta notebooko koloneliu garsas, nors gaso plokste ir pan. randa, perrasius tvarkykles puseaudio ir pan., mute/unumte ir pan. niekas nepadeda. Per 3.5 jungti garas buna. Kartais is niekur nieko garsas atsiranda, taciau cia buna loterija. Dingimas/atsiradimas buna tik perkrovus kompa,t.y. viduryj sesijos jis nei atsiranda, nei dingsta. Pradzioj galvojau, gal problema virtual box, bet kazkaip abejoju (kad jis irasytas). Beje ant windowsu tokios problemos nebuna. Tai kaip hardware gedima atmetu, kazkas su linux tvarkyklemis, bet niekaip nerandu priezasties. Bandyta visokie scenarijai, trintos/perasytos tvarkykles, perasytas ubuntu, problema vis islenda. Ir niekaip nesurandu sio gedimo priezasties. Gal kam buvo si beda ir pavyko isspresti. Siaip ubuntu man labai patinka, taciau jei taip ir toliau, tai gaunasi kaip kova su vejo malunais, reiks likt su windowsais (kas tikrai nepatiktu man).

N
  • 19 Rugp '17

Na ka, ar cia kokia aura ar kas, nzn, bet po kokiu puses metu kankinimosi issiaiskinau priezasti :) (paskelbes klausima cia ir pats issiprendziau sau beda :) ). Na ateiciai, gal kas susidurs ir bus kaip man :), taigi problema tame: is windowsu negalima restartinti ir perkrovus kompo jungti i ubuntu (butinai reikia shuting down daryt windowsose ), nes kitaip kazkuri kompo tech iranga lieka rezervuota windowsuose, o ubuntu mato, bet ji neveikia paprasciausiai (kaip pvz man su garsu). Na koks cia logiskas paaiskinimas galetu but, tai nzn :). Nes as maniau, restart ir shuting down ir ijungus per nauja yra tas pats.