Ieškau tv

S
strangelove
Gintare L
  • 12 Kov '19

SVeiki, gal patartumėte kokį nors tv, biudžetas apie 700eur, skirita bus žaidimams ir tv, kokybė gal ne taip ir svarbu, svarbiauu visomie conectivity ir patogus interfeisas :)

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 13 Kov '19

NU8000 Samsungo atrodo nieko toks arba Q6FNA, TCL pristate per CES 2019 keleta neblogu...

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 2
  • 14 Kov '19

O kokie conectivity svarbu, HDMI? Zaidimai tai konsole? :)

Stai kaip as, kaip GNU/Linux fanas padariau:

  • Nusipirkciau ne nauja, bet didesni TV jog butu su HDMI jungtimi.
  • Uz likusia suma NUC'a ar panasu maza, bet turinti normalesne grafika, HDMI jungti ir bent 1TB kietaji diska.
  • Instaliuociau i NUC'a Linux'a.
  • Instaliuociau Nextcloud + Kodi + Tixati (su web interface) ir sukonfiguruociau juos veikti kartu + DLNA.

Na ir bus turimas visas media center, su youtube, TV shows, muzika, filmais, nuotraukomis, ir nuosavas cloud :)

T
  • 24 Kov '19

@Techtronic sakė:
O kokie conectivity svarbu, HDMI? Zaidimai tai konsole? :)

Stai kaip as, kaip GNU/Linux fanas padariau:

  • Nusipirkciau ne nauja, bet didesni TV jog butu su HDMI jungtimi.
  • Uz likusia suma NUC'a ar panasu maza, bet turinti normalesne grafika, HDMI jungti ir bent 1TB kietaji diska.
  • Instaliuociau i NUC'a Linux'a.
  • Instaliuociau Nextcloud + Kodi + Tixati (su web interface) ir sukonfiguruociau juos veikti kartu + DLNA.

Na ir bus turimas visas media center, su youtube, TV shows, muzika, filmais, nuotraukomis, ir nuosavas cloud :)

Bet jeigu tik konsolei reikalingas, tai ar verta?

S
Serendipas
Karolis L
  • 24 Kov '19

Rinkčiausi kažką tarp šitų https://www.telia.lt/prekes/televizoriai/p/lg-55sk8000plb arba https://www.telia.lt/prekes/televizoriai/p/samsung-ue55nu8002
LG's webOS interfeisas man arčiau širdies, jis turi beveik visus appsus kurių gali prireikti. LG Content Store lengva naviguoti tarp appsų. LG remotai man visada patikdavo, jis toks pats beveik visiems Lg modeliams. Voice komandų AI yra gan protingas, galima ieškot ne tik paprastų programų bet ir atlikt sudėtingesnes paieškas. Gal tik tamsiam kambary nelabai gerai žiūrėtųsi Tv šitas. Input lagas labai nedidelis, taigi puikiai tiks žaidimams tv.
Samsung NU8000 yra gan įvairiapusiškas 4k LED TV su nebloga nuotraukų kokybe ir HDR supportu. Žiūrint tik kampu vaizdo kokybe nukenčia. Nedidelis input lagas, Neblogas SDR brightness. Samsungo initerfeisas man nelabai patinka, labai daug visokių bereikalingų animacijų.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 25 Kov '19

Man asmeniskai nepatinka nei Tizen nei WebOS, Linux'as su Kodi patogiausias, o ir funkcionalumas geriausias.