Prisijungti

Ubuntu 7.04 Feisty Fawn INstallfest in Latvia

• 23 Bal '07

http://www.ubuntuvideo.com/ubuntu_7_04_ ... _in_latvia

Manau būtų įdomi idėja kažką panašaus Lietuvoje organizuoti ateityje. Ką manote?

• 23 Bal '07

Ir ką jie ten daro? Susineša visi pc ir instaliuoja feisty? Latviškai nemoku, tai nesupratau visai, ką ten tas šnekėjo...

• 23 Bal '07

Idėja nenauja. AKL'as tai jau yra daręs, bet renginys vertas dėmėsio. Problema tik ta, kad nėra kam suorganizuoti. Aš užsivertęs kitais darbais ir laiko tam sunkiai atrasčiau. Reikia surasti patalpas, projektorių, bent 3 konsultantus, išreklamuoti ir t.t. Jei kas norite užsiimti - valio! Paplosiu rankomis ir padėsiu paskleisti informaciją.

• 24 Bal '07

Na bet pradėt turbūt reiktų nuo oficialios Ubuntu LoCo LithuanianTeam įkūrimo? Tada būtų aišku kam reiktų organizuoti ir lengviau būtų išsireklamuoti. Latviai ir čia jau yra prasisukę

• 25 Bal '07

Labai gera įdėja, kurią AKL'as jau buvo įgyvendines. Manau reikėtu pakartoti, padaryti Install fiestą lietuvos mastu, susitarti tarpusavyje besidomintiems Ubuntais, pasiimti kokiai savaitei atostogų ar bent jau savaitgaliui + penktadienis ir tris dienas iš eilės didžiausiuose lietuvos miestuose surengti Install fiestą, kurios metu visi norintys galėtu atsinešti savo PC ir ten galėtu įsidiegti Ubuntu, sulaukti pagalbos patarimų ir t.t. Taip pat galima būtų pravesti kokią tai konferenciją ir pan.

Aš jau senai apie tai galvoju, gal būt vasarą reikėtu kažką panašaus ir pabandyti organizuoti? Jei atsirastu daugiau bendraminčių, manau dalykas pasidarytu realiai igyvendinamas.

• 25 Bal '07

Aš palaikau idėją, prisidėčiau prie įgyvendinimo. Mano nuomone tai ir turėtų būti pagrindinė veikla. Organizuoti tokius renginius, dalyvauti konferencijose ir pan. Manau reiktų pasitarti ta tema ir judėti į priekį (gaila negalėsiu dalyvauti Feisty release party).

Šiaip veiklos yra tikrai daug. Tarkim 'Ubuntu Certified Professional' sertifikatai. Pasidomėjau, kad Vokietijoje tokį sertifikatą išsilaikyti su kursais kainuoja ~4000 eurų. Realiai gerokai brangiau nei analogiški Microsoft sertifikatai Lietuvoje.

• 16 Kov '10

Sveiki,
ar įmanoma Lietuvoje laikyti "Ubuntu Certified Professional" egzaminus?
Berods Prometric ir lietuvoje yra (Kaune Sonex'o pastate kiek žinoma sertifikuoja įvairias sertifikatais). Gal kas esatę laikę?

Atsakyti