Kaip pajungti HP LaserJet 1018?

T
  • 11 Lie '07

Užvakat instalaivau Ubuntu 7.04 iš Live CD. Problema ta, kad nereaguoja HP LaserJet 1018. Intrnete yra šiek tiek info, kad taip gali būti, bet problemos sprendimai neaprašomi, arba pateikiami labai komplikuotai. Gal kas žino aiškesnį sprendimą. Beje, kitas printeris, HP Deskjet F380 veikia.

T
  • 11 Lie '07

Ačiū už lakoniškas nuorodas, ubuntuforums1 padėjo, printeris veikia;)

Čia pateiksiu patarimo originalą ir vertimą, gal kitiem reikės;)

Only the firmware is missing in the distribution; to get it just enter this in a root shell (sudo bash):
getweb 1018 ; arm2hpdl sihp1018.img > /usr/share/foo2zjs/firmware/sihp1018.dl
Then power off and on the printer and do the printer setup as usual.

Trūksta tik firmware distribucijoj. Norėdami ją parsisiūsti, terminale įveskite: sudo bash
(dabar paprašys slaptažodžio)

getweb 1018 ; arm2hpdl sihp1018.img > /usr/share/foo2zjs/firmware/sihp1018.dl

Po to išjunkite printerį ir pakartokite įpratus nustatymus.

M
  • 18 Geg '08

Aš čia irgi panašią problėmėlę turiu... Mano spausdintuvas - HP LaserJet 1020, o ubuntu versija 8.04. Aš irgi siunčiausi tą foo2zjs, lyg ir suinstaliavau, bet aš nežinojau kur išarchyvuot tą .gz failą tai sukūriau ant darbastalio katalogą. Taip ir nesupratau, į kur instaliavo, ir kur dėt tą extra ship1020.img

O gal čia kitur problema slypi, nes vis išmeta žinutę "Neprisijungęs? Spausdintuvas 'HP_Laserjet_1020' tikriausiai nepajngtas." Tik nežinau ką daryt. Padėkit.

L
  • 7 Bir '08

Negaliu garantuoti dėl kitų HP modelių, bet HP LaserJet 1020 užtenka parsisiųsti firmwarą, kurio Ubuntu dėl licencinių sąlygų neplatina.
Visas parsiuntimas automatiškai padaromas Ubuntu 8.04 įvykdžius tokią komandą bei atsakius į kelis klausimus:
sudo hp-setup