Nebeveikia kubuntu

K
  • 21 Lie '07

Prisidirbau problemu,
Pas mane buvo senesne versija ir nutariau ja atnaujinti. Pakeiciau sorse.list ir parsisiunciau visus atnaujinimus. Kubuntu 3.5 pasileido puikiai. Taciau atsidarius Synaptic jis pareikalavo kazkokiu atnaujinimu ir as sutikau. Tada pradejo visas programas isinstaliuoti lauk ir vel instaliuoti. Viskas lyg butu ir gerai, taciau vidury darbo programa uzluzo ir dingo. Vienos programos buvo instaliuotos, o kitos ne. Synaptic programos nebebuvo, o ir man reikojo skubeti su kompu, tai emiau ir isjungiau kompa. Is naujo ijungus man nebeatidaro desktopo, o tik galiu komandas vykdyti per komandine eilute.
Sunku nupasakoti, bet gal kas suprato kokia beda ir galit pasiulyti koki sprendima? Kokia komanda galima butu irasyti, kad pasitaisytu tos mano bedos. Jauciu, kad ten nieko rimto gal nenutiko ir galesiu atkurti savo nuotraukeles bei dokumentus

K
  • 21 Lie '07

Bandziau ir apt-get reinstall kubuntu-desktop ir apt-get install kubuntu-default-settings. Vienoj komandoj siulo helpu pasinaudoti ir problema pataisyti, o ant kitos invalid reinstall operation.

G
  • 21 Lie '07

startx ,arba
kdm bandei?
jei nieko, tada
apt-get install gdm
arba dar
sudo dpkg-reconfigure xserver-xorg