Baltix problema

S
  • 2 Rugs '07

Sveiki.Įsirašiau baltix 2,7 rc4 versiją,atrodo viskas normaliai,bet nėra garso.Garso plokštė- intel 8281G (ICH7) HDA rev 2.Būtų malonu,jei kas išsamiau paaiškintų,kaip galima būtų išspręsti šią problemą.

G
  • 2 Rugs '07

Ką rodo?
lspci | grep audio

S
  • 3 Rugs '07

Ot velnias,perinstaliavau windows ir ištrynė mano linuxus(nežinau kodėl).Beje,norėjau paklausti,kaip padaryti,kad suinstaliavus linuxus šalia windows,linuxai nebutu kraunami pagal default?Ir man dėl to neveikia windowsų safe mode,kad ir kiek spaudyčiau F8,vis tiek išmeta lentele su galimom os sistemom.Ačiū iš anksto

G
  • 3 Rugs '07

Dėl įkrovimo:
Padarai atsarginę menu.lst kopiją
sudo cp /boot/grub/menu.lst /boot/grub/menus.lst.bak
ir tada
sudo gedit /grub/boot/menu.lst
Tame faile saugomi grub nustatymai. Gali pakeisti laiką iki automatinio užkrovimo, spalvą ir t.t. Taip pat gale yra OS užkrovimo nustatymai. Windows nustatymų gale manau užtektų prirašyti savedefault ir jie bus kraunami pirmi. Nors nesu tikras.

C
  • 3 Rugs '07

dėl default os krovimo, tai labai palengvina šis paketas
Suinstaliavus programa atsiranda: menu -> system -> administration -> startup-manager, ten jau susigaudysi, jei angliškai supranti:)

S
  • 3 Rugs '07

Dėkui už atsakymus,reikės rytoj bandyt vėl perašyt tuos baltix.O gal kas turit ką geresnio pasiūlyt,kaip alternatyvą,kad nebūtų labai sudėtinga naudotis?Ai dar turiu vieną bėdą:užsikrovus baltix,neina redaguot/trint failų esančių kitoj partition(file sistema NTFS).Gal kas turit minčių?

G
  • 3 Rugs '07

Yra toks dalykas, kaip rašymas į ntfs, nors nebandžiau.
sudo apt-get install ntfs-3g
sudo apt-get install ntfs-config
sudo ntfs-config
kažkas tokio

Mano nuomone baltix/*ubuntu yra patogiausios distribucijos paprastam vartotojui. Šiuo metu Kubuntu(su kde, gnome xfce ir kt.) yra mano pagrindinė OS.

G
  • 9 Rugs '07

Joa eina normaliai kaip ir seniau vfat dabar tas ntfs jei tik jo reik.

S
  • 14 Rugs '07

Ar galima baltix paleisti kde aplinkoje. Kiek kartų bandžiau nepasileidžia. Po logino ir
slaptažodžio parašymo sugrįžta į login langą.

V
  • 11 Bir '08

o jei nori safe mode tai sarase spausk ant windows ir staigiai f8

M
  • 24 Bir '08

Paleisk naujausią Baltix versiją - 3.5 (2008-05), turėtų viskas veikti normaliai naujausioje versijoje.