wine (cs 1.6) klaviatūros problema

4
  • 3 Lap '07

Cs veikia 100% nors gal ne 100, nes yra bėda su klaviatūrą:D taigi, man beveik visos radės yra ne savo vietoj, ten kur Q yra W kur W yra E... kur A yra S kur S yra D... turbūt supratot kaip pasislinko:D tik apatinė eilė (ZXCV...) raidės savo vietoj. Ar imanoma sutvarkyti? Gal ant wine ka nors pakeisti reikia? Ar atsisiųsti dar ką nors prie wine?

G
  • 3 Lap '07

Tai o paprastai viskas savo vietoj?

Galu gale jei chatint per cs'a neusiemi tai tik pasikeisk ant pacio CS kuris mygtukas ka daro ir koks skirtumas kokia ten raide. Taip tikriausiai bus paprasciausia.

D
  • 3 Lap '07

tas pats man fedoroj. Ir ant crossover, ir ant cs:s...

R
  • 3 Lap '07

Man tas buvo ant KDE aplinkos, kada buvo parinkta lietuviška klaviatūra.

4
  • 3 Lap '07

Hm... pas mane lietuviška...

4
  • 3 Lap '07

Kartais reikia vieną kitą žodį parašyti, kolkas per cs options ir esu nusistatęs, ir dar ant kažkokio žaidimo taip buvo, bet jau išinstaliavęs jį. Taip tai viskas tvarkoj, tik su raidėm, ne vietoj stovi

G
  • 3 Lap '07

Tai su angliska persijunges megink.

4
  • 3 Lap '07

Hm... su alt+shift neveikia, kaip kitaip pasikeist?

C
  • 3 Lap '07

o kaip tu ją lietuvišką pasidarei?

4
  • 3 Lap '07

Instaliuodamas ubuntu, pasirinkau, man reikia lietuviškos tai ir pasirinkau

R
  • 3 Lap '07

Tuoj instrukciją padarysiu

R
  • 3 Lap '07

Spaudi ant skydelio antrą pelės knopkę, pasirenki įdėti į skydelį. Pasirenki klaviatūros indikatorius. Tai atsiranda indikatorius (Ltu arba USA), Spaudi antrą pelės knopkę ant jo, klaviatūros nustatymai. Pasirenki tab'ą Išdėstymai, paspausk pridėti, pridėk U.S. English, paspaudi pridėti. Užveri lentelę, ir pasirink indikatoriuje USA kalbą ir viskas

4
  • 3 Lap '07

Kokio skydelio?:DD

C
  • 4 Lap '07

atsidarai terminalą ir įrašai: setxkbmap us , spaudi enter ir turi anglišką klavą.. norėdamas atgal lietuviškos arba perkrauni kompą arba įrašai: setxkbmap lt, tai čia toks vienkartinis pakeitimas...

4
  • 5 Lap '07

Su tuo kalbos pasirinkimu (kur Rokas... rase) neveikia. Bandysiu per terminala.

T
  • 23 Rugp '08

Man irgi tas pats. Bandžiau visaip tą kalbą kaitalioti, su US klaviatūra tas pats. Seniau kai CAPS LOCK spūstelėjęs įjungdavau - klaviatūra atsistodavo į vietą. Dabar nebepadeda. :/

F
  • 10 Rugs '08

man buvo tas pats su CSS - problema isprendziau gana paprastai... i Ubuntu sudejau tik dvi kalbas LT ir US english, taciau nedejau jokio taskelio ant Default (na kad viena kuri nors pagrindine butu)
gavos kad visada stovi EN o alt+shift pakeicia i LT
po ko problema su CSS klaviatura dingo...
gal ir RU irasius ir neparinkus default irgi veiks...

F
  • 10 Rugs '08

ai beje
tik dabar pastebejau.. stovi esu uzsidejes dar varnele ant "Separate layout for each window"... tik nznau ar ji turi reiksmes.

P
  • 14 Rugs '08

parasykit man kas zaidzia cs 1.6 per ubuntu i skype polass47. man labai idomu kaip pasidaret )