problema įdegti į hardą

V
voron
Roman Šabašov
  • 10 Sau '06

Nekara bamdžiau įdegti į hardą live-expert režimu bei per gui. Per live-expert režimą išvis neimanova idegti - rašo kad neranda reikiamu paketu aprašimo failū, o per gui vedlį ną bent defoultu statant gal imanoma, bet po keliu atnauinimu jau nepaviksta įeiti kaip vartotojas: ne pasikrauna xserveris; o kai bandžiau rankiniu budu paskirti disko skirsniu, lig instaliavosi normaliai, bet, užregistotis nepaviko: pranešė, kad nerasta /home direktorijos. Ką patarsite?

U
  • 18 Vas '06

tai nediek per ten

man ir tokios problemos buvo, bet ash turejau 2 hardus tai i viena winXP, o i kita Baltix sukishau tai galejau expementuot su tuo hardu tai niekap nepavyko sugrust expert'o rezimu

B
  • 15 Kov '06

man ta pati problema! gal kas galetu padeti. automatiskai skirsniu nepasidaro o rankiniu budu irgi neduoda. zodziu stringu antram zingsnyje.
Padekite aaa, esu siame reikale naujokas bet simpatizuoju linux'ui tad noreciau isidiegti i PC.
Aciu.

P
  • 15 Kov '06

Keisk distribucija ir isidiek Ubuntu arba MEPIS.

M
  • 13 Rugp '06

Jei esi naujokas tai neinstaliuok expert (tekstiniu) režimu - Baltix 1.3 ir naujesnės (gali atsisiųsti iš ftp.akl.lt/Linux/Baltix arba už 5 lt gali nusipirkti visose BMS pardavyklose, pvz megapoly ar optimalūs kompiuteriai) moka automatiškai padalinti diską ir grafiniam įdiegimo režime.

M
  • 14 Rugp '06

mantai ten prie expert rezino didziosiomis uzrasyk:
JEI DIEGIATE LINUX PIRMA KARTA NESINAUDOKITE SIUO REZIMU