Keletas klausimų

T
  • 20 Vas '08

Sveiki,
norėčiau pasiklausti, ką reik padaryti, kad Skype įsijungtų iškart įjungus kompą, nu pasikrovus os Jame tokis f-jos regis nėra ir dar noriu paklaust, ar reik į ta Ubuntu isirasyti firewall ar antivirus?

T
  • 20 Vas '08

aj ir dar vienas dalykas
kodėl man neleidžia įsijungti efektų desktopo?
Rašo 'Desktop effects could not be enabled'

R
  • 20 Vas '08

System>preferences>sessions
ten add ir etc...

antiviruso nereik, dauguma virusu kuriuos pasigausi su laikmenomis ar per koki skype neveiks ubunte, nebent nori laikmenas patikrinti nuo virusu..
firewallas net nez..

gal video korta nepalaiko? kokia video korta pas tave, nera restricted drivers video kortai? System>Administration>Restricted...

T
  • 20 Vas '08

Aš čia totaliai žalias esu Gal Gali pasakyti kur visos programos įsirašo? Nju kaip windauzuose Program File'uose

R
  • 20 Vas '08

paprastai /usr vidiniuose kataloguose jei nori suzinoti tiksliau gali parasyti pvz

dpkg-query -L xmms

kur xmms pas mane irasytas winamp tipo grotuvas, aisku reikia zinoti paketo varda

T
  • 20 Vas '08

hmmm ;D nuostabu o sakyk is kur parauti koki zodyna kad verstu is LT i EN ir antvirksciai as bandau su kzod kazka daryt bet neiseina :D:D:D

R
  • 20 Vas '08

instaliuok opendict ir atsisiusk led zodynus
http://www.akl.lt/projektai/?doc=OpenDict.html

T
  • 20 Vas '08

Aš žnau kad tuoj jus čia visus užknisiu, bet nepykit
va iš http://files.opendict.idiles.com/ atsisiunčiu tą zip'ą ir tada as nesuprantu kaip idiegti :D:D man ismeta ta archivavaimo progre ir ka spaust? :D

R
  • 20 Vas '08

spausk
Applications>Accesories> dictionary Opendict

ten Dictionaries > Install Dictionaries from file, nurodai ta zipa ok ok next ok etc...

T
  • 20 Vas '08

o kaip lietuviškai?(blush) nes pas mane LT ubuntas :D:D

na, as suprantu kas cia mzdg yra bet nzn kur ieskot [sry uz zaluma ] cia toj juostoj kur ekrano virsuj ar tam archyve ar dar kur? :D

R
  • 20 Vas '08

juostuoj kur virsuje susirandi savo instaliuota opendict zodyna jei jau instaliavai tada ji paleides susirandi etc.. etc. ir atlieki etc..

T
  • 20 Vas '08

oj ne, as turbut blogai paklausiau, sory uz savo neiskalbinguma, man snd prakeikta diena kaip irasyt ta paty opendict. as atsisiunciu ta [ ] opendict-0.6.3.zip is http://files.opendict.idiles.com/ ir tada man ismeta archyva ir as tada nbzn ka daryt man vindausuose buv taip lengva susirandi faila .exe ir paspaudi o cia ne nzn ka spaust :D:D

R
  • 20 Vas '08

atsidaryk terminala (kadangi as nezinau kaip tie lietuviski ubuntu atrodo)
terminalas spaudziam alt+f2 irasom gnome-terminal ir enter

sudo aptitude install opendict

paprasys ivesti tavo pasworda..

..instaliuoja opendict programa kuri atsiras pas tave programu meniu kazkuriam punkte...

is cia atsisiunciam anglu-lietuviu ten zipa

nu o toliau etc..

win instaliuoti programas palyginus su ubuntu yra kosmaras.. reikia ieskoti internete, is rezultatu issrinkti tau tinkama varianta is ten freeware shareware ... jei esi piratiniu programu megejas ieskoti cracku key-genu zodziu kosmaras o cia
add/remove
synaptic
aptitude
apt-get
3 saliu patogus scriptai programu paieskoms ir instaliacijoms ir visada busi tikras kad tau neikis papildomu adware spyware virusu trojanu ar dar kito megejisku ranku kurinelio

T
  • 20 Vas '08

uoj labai aciu pagaliau susidiegiau jo as znau, skaiciau kad linuxe visos prgres vietoj va man db patinka kad as susidiegiau ta ubuntu ir visos reikalings prgres jau cia tik va mane gasdina tas nzn kaip vadinasi rasymas, kad susidiegtu programa zdz

ačiūkas ;]* bet man tuoj vel kils klausimu

T
  • 21 Vas '08

Dar prieš išbėgdamas į mokyklą noriu paklaust kaip reikia prijungt Nokia prie ubuntu? regis nera tokio kaip ant windauzu Pc suite Isiraiau Kmobile Tools bet nepagauna jis mobo ko tai

A
  • 21 Vas '08

Aš čia totaliai žalias esu Gal Gali pasakyti kur visos programos >įsirašo? Nju kaip windauzuose Program File'uose

http://www.pathname.com/fhs/

T
  • 21 Vas '08

Dar klausimėlis Ar yra kokia video edit programa kaip pvz ant vindauzu yra Ulead Video Studio ir pan?

T
  • 21 Vas '08

ir dar kaip padaryt greitai rašant eta raidę? Ant windauzu galimabuvo paspaust alt+shift ir 2 ir tada gaunasi eta, o db nesigauna man :"D

T
  • 22 Vas '08

Ir is kur gauti WinRar? As atsisiunciu bet nesusidiegia jis man

R
  • 22 Vas '08

win programos diegiasi per wine
jei tau reikia atidaryti ar sukurti rar archyva tam yra

sudo aptitude install rar