neveikia sage show()/save() komanda

V
  • 28 Vas '08

Sistema Baltix 3.0
SAGE Version 2.10.2, Release Date: 2008-02-22
bandau įvykdyti tokias komandas:

sage: L = [[cos(pii/100),sin(pii/100)] for i in range(200)]
sage: p = polygon(L, rgbcolor=(1,1,0))
sage: p.show()

man išmeta klaidą:
/home/vakaras/sage/local/bin/sage-sage: line 212: 23667 Illegal instruction sage-ipython -c "$SAGE_STARTUP_COMMAND;" "$@"
ir programa išsijungia. Tas pats atsitinka ir naudojant p.save().

Gal kas žinot kaip galima būtu išspręsti šitą problemą?

R
  • 28 Vas '08

is source kompiliavai?

R
  • 29 Vas '08

ubuntu 7.10
atsiustas binary linux-32bit-ubuntu-i686 irgi mete tokia pacia klaida su (core dumped)

Problema issisprendzia atsisiuntus Complete Source Code ir sukompiliavus..

Siaip dar neblogas paketas kuris yra saugyklose tai Scilab (primena matlaba)

V
  • 2 Kov '08

Man jau nebepatinka kompiliavimo laikas. Paleidau apie 8:00, dabar 19:33 jis dar nebaigė. Čia normalu? Per kiek laiko jis turėtu sukompiliuoti? Mano procesorius: atlonas 1,4Ghz.

P.S. Jei aš suformatuoju hardą (prieš tai išsikopijavęs visą sage katalogą), įsirašau iš naujo os pvz.: hardy heron, ir tada įkopijuoju sage'ą atgal, lygiai į tą pačią direktoriją kur jis buvo anksčiau. Ar jis veiks?

R
  • 2 Kov '08

pas mane dziaugsmas truko apie 6h, procesorius (bogomips : 3654.65), beje buvo vienu metu pries pat gala nutrukes (kazkas su CLISP ikigalo nesupratau klaidos) bet pakartotinis make tese nuo ten kur nutruko.

del perkopijavimo nezinau.

R
  • 2 Kov '08

cpu MHz : 1825
ramo 756 swapas 2g

na jei tuo paciu metu ziuri filma gal todel taip ir uztruko?

R
  • 2 Kov '08

install.log uzima 14M, pagal tai galetum nustatyti kiek tau liko , nors kadangi pas mane buvo nutrukes procesas gal jis vis delto didesnis turetu buti?

V
  • 5 Kov '08

Dirbo 14h, bet dabar bent jau veikia. Visą darbo laiką buvo paleistas firefox'as ir OpenOffice, bei pora terminalo langų