Ubuntu draugiškas nešiojamas kompiuteris

T
  • 24 Bal '08

Sveiki.

Mane kamuoja galvos skausmas - artėjantis kompiuterio pirkimas.

Pagalvojus, kad kai mano senukas 1.5GHz stalinis ryja 150w laisvom eigom, ir nežinia kiek dar daugiau rys koks 2Ghz dual-core'as - pagalvojau apie nešiojamą kompiuterį.

Gal kam teko pakankamai neseniai įsigyti ir be problemų jame naudoti Ubuntu OS ? Koks tai modelis?

Žinau, kad yra specializuotos ( https://wiki.ubuntu.com/LaptopTestingTeam ) svetainės su begale atsiliepimų apie vieną ar kitą kompiuterį, tačiau gal jūs galit parekomenduoti ką nors konkrečiau.

Jei įdomu, mano pagrindiniai reikalavimai - geresnė (GeForce?) vaizdo plokštė, bei TV-out išvestis. Garso reikalaut per daug turbūt nėra ko, kaži ar galima rasti Audigy l įmontuotą...

Bendru atveju turėtų turėti kuo daugiau "Whistles and Bells", kad galėtų atstoti įvairios paskirties naminį kompiuterį.

Iš anksto dėkoju

R
  • 24 Bal '08

Turbūt daugėlis patars pirkti Dell, nes jis 100% Linux Compatible.

R
  • 24 Bal '08

Pas mane Ordi Enduro.Didesniu problemu nekelia,tik gal vaizdo plokste silpnoka.

E
  • 27 Bal '08

Toshiba Satellite jokių problemų.

V
  • 27 Bal '08

łenøvo 3000 n100. jokiu problemu.
ibm thinkpad identishkai tik specialios ibm peles nepavyko normaliai susitvarkyti.

K
  • 29 Bal '08

Asus Z53S. Ant ubuntu, kiek pamenu, beveik viskas veikė (webcamo nepasijungiau, bet manau įmanoma (linux-uvc paketas)).

M
  • 1 Geg '08

As turiu Acer Extensa. Pilnumoje susiderina. Reikia tik pajungti Wireless ir no problemo.

A
  • 1 Geg '08

asus f3sr, video korta ant 3d mirgsi, korteliu skaitytuvas nebeskaito xD (kitas skaito) o visa kita veikia, patarciau imt asus f3sv, jame korta tikrai nebloga (gf 8600m gs) ir visa kita jega

Q
  • 1 Geg '08

aiduciukas, pas man asus f3sr , ir nezinau kaip garsa padaryti jau 2 sav santikiauju nepatartinu sexu su savo kompu.... , beje video korta ant 3d mirgsi visiskai teisingai ir dar skype aukstyn kojom rodo gal kas zinos kaip garsa padaryti parasykit prasom i skypa... ---> qudrah ,arba i pasta qdrius@gmail.com