Alkonas wine

S
  • 23 Bir '08

Pataisė wine vėl galima instaliuoti Alkoną.

N
  • 30 Bir '08

wine-1.0
ne velnio

A
  • 23 Rugs '08

OpenDict geriau už Alkoną gal Alkonas turi daugiau žodžių, bet kolkas nė vieno nepasigedau ir OpenDict'e

H
  • 23 Rugs '08

obsrv, taip ir nesupratau kuo gi tas Opendict tau geriau už Alkoną? Tas, kad tau užtenka Led žodynų nereiškia, kad ir kitiems užteks.

K
  • 23 Rugs '08

OpenDict'as - tai ne koks nors nuosavybinis žodynas, kaip Alkonas. Tai laisva (Atviro Kodo) žodynų naudojimo programa. O tai jau savaime yra gėris. Ji palaiko keletą žodynų formatų, gali naudotis šimtais žodynų, ir off-line ir on-line, gali būti naudojama kaip DICT serverių klientas. Žodynai (pačios žodžių duomenų bazės) - atskira kalba. Jūs geriau man pasakykit, ko labiausiai trūksta pačiam OpenDict'ui kaip žodynų naudojimo programai?

H
  • 23 Rugs '08

"Jūs geriau man pasakykit, ko labiausiai trūksta pačiam OpenDict'ui kaip žodynų naudojimo programai?"

Tikrai gerų žodžių duombazių.

Plius dar keli komentarai:
kebil išvardino daug opendict savybių, bet ar bent 60% iš jų vidutinis vartotojas naudojasi?
Aš asmeniškai naudojuosi ir naudosiuos Anglonu dėl poros paprastų priežasčių - jis (kitaip nei Opendict) randa 99% ieškomų angliškų žodžių ir pateikia detalų vertimą.

Long story short: "I use the best tool for the job" - Linus Torvalds

S
  • 24 Rugs '08

Ačiū Hakim. Alkonas ir anglonas yra nepalyginami su open Dict dėl daugelio priežasčių, pagrindinė mažai žodžių. Man nepavyksta instaliuoti anglono? Negalima įrašyti kodo. Gal galima paaiškinti pradžiamoksliui.

H
  • 24 Rugs '08

Su crossover instaliuot ir paleist paprasta, bet tada pasileidinėja Anglonas lb ilgai.

G
  • 14 Spa '09

man problema, kad neveikia kodas, kuris yra, kad galeciau isiinstaliuoti alkona.

S
starka
don Pedrilio
  • 14 Spa '09

pirmam poste http://www.ubuntu.lt/render/Forum;thread,3405 yra nuoroda. ten anglonui, bet gal veiks ir alkonui

S
  • 31 Spa '09

Jau antrą kart skype sugadina os (kubuntu 9,10). Krovimasis baigiasi logotipų rodymo vidurį sustoja ir niekas nepadeda. Tik jei įdiegi flux box iš terminalo. Skype linux nedraugauja su kai kuriais Windows. Gerai rašė Hakim: skype yra (socialinis) blogis.

S
  • 31 Spa '09

Buvo išjungtas internetas pabandžiau paleist skype. Restartavus lužo os.

S
  • 1 Lap '09

to st
Cia reiktu rasyt apie alkona. apie skype kitur ar nauja tema, gal kam prireiktu? beje man skype veikia. tiesa, buna, kad pats skype nuluzta. kadangi nera alternatyvu, tai tenka ir si "blogi" naudot.