Kaip išinstaliuoti kubuntu-desktop?

F
  • 30 Rugp '08

Bandžiau sudo apt-get remove kubuntu-desktop, bet neištrynė nieko. Tas softas tai pofik, bet man autologinas kuriam gnome nustatytas buvo neveikia.. Gal kas gali padėti?

H
  • 30 Rugp '08

Tai nieko apt-get ir neturėjo ištrint - kubuntu-desktop meta paketas, prie kurio pririšti kiti kubuntu paketai. Pasileisk sudo apt-get autoremove ir ištrins viską, kas liko nereikalinga po kubuntu-desktop pašalinimo. O dėl autologin'o tai kokias nors klaidas meta? gdm'o konfige nustatai, kad autoligin'as būtų ir vis tiek prašo suvest duomenis?

F
  • 30 Rugp '08

Logine išmeta prisijungimo duomenis O po sudo apt-get autoremove viską kas su kde bus pašalins? Ir tą kubuntu loginą? Gnome mielesnis man

F
  • 30 Rugp '08

Bėja, po kubuntu-desktop installo dingo išjungti mygtukas. Kaip įjungt?

H
  • 30 Rugp '08

Pašalins tai, kas buvo pririšta prie kubuntu-desktop meta paketo. Šiaip po tos komandos dar paprašis tavo patvirtinimo. O išjungti mygtukas spėju gnome panel applet'as (dabar iš fluxbox'o rašau). Jei taip, tada tiesiog su dešiniu ant panelės ir pasirink "add applet".

F
  • 30 Rugp '08

Hmm. Vistiek kubuntu krauna, ne ubuntu.

H
  • 30 Rugp '08

Gali bandyt visą KDE išinstaliuot su: sudo aptitude remove kdebase

F
  • 30 Rugp '08

Nei vienas paketas nebus įdiegtas, pašalintas arba atnaujintas.
0 paketų atnaujinta, 0 naujų paketų įdiegta, 0 bus pašalinta ir 0 ne atnaujinta.

Bad....

F
  • 31 Rugp '08

Cituoju: "Pašalins tai, kas buvo pririšta prie kubuntu-desktop meta paketo. Šiaip po tos komandos dar paprašis tavo patvirtinimo. O išjungti mygtukas spėju gnome panel applet'as (dabar iš fluxbox'o rašau). Jei taip, tada tiesiog su dešiniu ant panelės ir pasirink "add applet"." Bet pas mane appleto viduj nėra būtent išjungti.

F
  • 31 Rugp '08

Hm. Atsidariau Synaptic ir įvedžiau į searchą 'kde' ir viskas ką rado ir buvo instaliuota ištryniau ir veikia, atsirado išjungti mygtukas, krauna ubuntu-desktop