BALTIX @ EEPC 901

R
  • 15 Rugs '08

Sveiki- kas galetumet patart- nesinorejo trinti gimtojo linuxo EEPC 9001 kompe, todel idejau 8 gigu sd korta ir ten suinstalinau BALTIX 3.7
pavyko- pasikelia be problemu- likotik klausimas su draiveriais- neveikia nei lanas nei wirelesas ir filmus rodo prasto lygio spalvomis....
gal kas zinote kaip isspresti sias problas?

H
  • 15 Rugs '08

Patarimas: susiinstaliuok eeexubuntu ir viskas veiks.

M
  • 14 Grd '08

Su Baltix GNU/Linux 3.7 bei 3.8 laidinis EeePC tinklas veikia iškart, tik kartais, pastebėjau, kai užkrauni originalų EeePC Linux'ą iš ištrauki tinklo laidą, tai draiveriai kažkaip atjungia tinklo plokštę ir tada tinklas neveikia paleidus Baltix. Jei vėl užkrauni originalų EeePC Linux'ą ir perkrauni su įkištu tinklo laidu tai ir po Baltix tinklas veikia.

O dėl filmų rodymo tai Baltix'e rodo normaliomis spalvomis - tu tikriausiai susiinstalinai naujausius security update iš Ubuntu ir tau sudėjo neseniai atnaujintą xserver-xorg-video-intel paketą iš Ubuntu updates saugyklų. Ubuntu programuotojai kažkodėl neištaisė spalvų problemų naudojant totem-xine programą su intel vaizdo plokštėmis, žr.:
https://launchpad.net/ubuntu/+source/xs ... +bug/32963
Ryt ar poryt sudėsiu atnaujintą xserver-xorg-video-intel paketą (su saugumo ir spalvų problemų pataisymais) į Baltix paketų saugyklas, kad žmonėms įdiegus Baltix ir po įdiegimo padarius saugumo atnaujinimus sudėtų normaliai spalvas rodančius intel draiverius.