Gnome ir KDE darbastaliai

P
  • 28 Spa '08

Sveiki, butu idomu pamatyti ubuntu naudotoju darbastalius. Nezinau kaip cia ideti savo darbastalio screenshoot'a, bet jei imanoma tai imeskit kas mokat savo.

N
  • 29 Spa '08

siaip kde labai puikiai cia atrodo

P
  • 29 Spa '08

na tikrai graziai pasidaret...

R
  • 29 Spa '08

Nieko įpatingo:
http://www.ipix.lt/images/69521299.png
Elegance tema+ OSX iconos.Paprasta ir patogu :]

S
  • 29 Spa '08

Štai ir mano vaizdelis, į kurį žiūriu ištisas dienas: http://sirex.lt/screenshot.png

Centre matyti XTerm, kuriame ir vyksa praktiškai visas veiksmas. XTerm viduje atidaryta screen sesija, o joje sukasi: irssi, mutt, newsbeuter, python, vim, zsh

Fone dar matyt last.fm – groja Jerk - Sucked In, radio stotis: Industrial Metal.

Tai, ką matote apačioje yra Cairo-Dock.

Naudojama tema: NewHuman, čia ta kuri turėjo būti įdiegta pagal nutylėjimą naujoje Ubuntu versijoje. Fono piešinėlis, taip pat iš Intrepid Ibex kolekcijos.

Tai ką matote yra Ubuntu 8.04 (Hardy Heron).

H
  • 29 Spa '08

@sirex
Kam gnomą kraut, jei vis tiek pagrinde sėdi xterm'e? Neužtektų kokio box'o ar xfce? Cairo dock bug'ai ir efektai dar nenervuoja? Tamsiai rudos spalvos neigiamai neveikia?

S
  • 29 Spa '08

@Hakim
Gnomas labai gerai suderinamas su Compiz, o aš esu labai stipriai prisirišęs prie kaikurių Compiz dalykų, tokių kaip Cairo-Dock, Compiz Scale, Compiz Ring Switcher.

Be to, naudojant Compiz, bendras langų ir visos grafikos renderinimas veikia kur kas geičiau, tai išjungus Compiz, atrodo, kad visi langai kaip pieštiniai.

Cairo-Dock pas mane labai stabiliai veikia, paskutinius puse metų,neteko matyti, kad jis bugintų. O tas Zoom efektas, tai mane veža..

Kadangi prie kompo sėdžiu vidutiniškai 14-16 valandų per parą, tai tamsios spalvos labai gelbsti. Jei tiek laiko žiūrėčiau į ryškią baltą spalvą, tai akims būtų prastai... Tamsi spalva mažiau įtempia akis, o speciali Vim Zenburn spalvinė tema, net gi jas atpalaiduoja.

R
  • 29 Spa '08

@Hakim, gražiai pasigaminai Links

Va mano KDE4 su Archlinux distro ir KDE4.1 DE

S
  • 29 Spa '08

@Rokas1991, po Intrepid išleidimo aš irgi bandysiu KDE, reikės žiūrėt kas gero 4-oje vesijoje..

Paskutiniai bandymai naudoti KDE, baigėsi nesėkme.

R
  • 29 Spa '08

Tai gal bandei 4.0, kuri yra developinimo versija. 4.1 man dabar labiausiai iš desktopų patinka. Žinoma trūksta tokių dalykų kaip Printer settings, non-effects permatomumas. Žinoma efektai(kwin) tiesiog super veikia, netgi yra užbindintas mygtukas jiems išjungti, tai įsijungi kokį GL žaidimą, tai gali išjunkti. Kažkaip dabar prie gnomo nebenoriu gryžt

S
  • 29 Spa '08

Aš tai anksčiau KDE 3.x bandžiau ir dar buvau kartu su Gnomu įsidiegęs KDE 4.0, kai tik pasirodė. Bet tą kart kažkaip labai lėtai man jis veikė. Gal kažką blogai buvau padaręs. Bet šį kartą, tai tvarkingai, Fresh reinstalą darysiu.

H
  • 29 Spa '08

@Rokas1991
ten ne links, o Links Hacked. Skirtumas nemažas

H
  • 29 Spa '08

@sirex
XFCE taip pat suderinamas su compiz

R
  • 29 Spa '08

Idedu savo KDE 4.1- http://img362.imageshack.us/img362/4424/678wi1.jpg Tik va beda-labai labai letas ir nekorektiskai veikia.Gal delto kad su GNOME.