Gnome ir KDE darbastaliai

S
  • 30 Spa '08

@raimeksas
paskutinį kartą kaip į Ubuntu įdiegiau KDE 4.0 paketus, pas mane irgi stabdė. Šį kartą bandysiu švariai įdiegti, gal veiks greičiau. Nes šiaip tai žmonės sako, kad KDE greitesnis už Gnome, o tuo labiau, KDE 4 perrašytas praktiškai nuo nulio ir turėtu būti dar greitesnis, kaip rašoma...

@Hakim
Kažkaip, pagal nutylėjimą visada diegiu Ubuntu. Bet šį kartą išbandysiu Kubuntu, jei nepatiks, gal reikės ir Xubuntu išbandyti.

K
  • 30 Spa '08

O siaip tai kur idejo raimeksas man asmeniskai labai faina, minimalistinis ir fonas isties grazus. Klausyk gal galetum duoti wallpaper'io linka?

R
  • 30 Spa '08

Blemba, tik dabar pastebėjau, jog KDE4 gali pasidaryt įprastą desktopą

R
  • 30 Spa '08

@Karolis484
Neduociau,nes linko nezinau D Tiesiog mano laptope tu paveiksleliu kruva velnias zino nuo kada ir is kur
@sirex
Vaistaves suzinojau naujiena,kad KDE 4 toks greitas turi but )Nes pabandzius man taip neatrodo kolkas.Na kaip sakai "svariai" instaliavus gal turetu geriau veikt.Butinai pabandysiu,nors paskutiniu metu palikau tikras GNOME fanas
KDE 4.1 vaizdas tikrai puikiai atrodo,netgi nereikia det jokiu temu.Super.O jeigu pati sistema nesioziuos,tai tada isvis nuskilo KDE megejams:)

V
  • 30 Spa '08

nu nezinau man tas kde4 labai jau vishtishkas. ir sheip gnomas man tuo ir patinka kad ne labai stengiasi kopijuoti . o bando pletoti ssavo kazka originalaus nors ir sunku ka naujo sugalvoti kai tiek visko prikurta.

R
  • 30 Spa '08

Tai kad Gnom'as į Mac Classic kopijuoja. Dėja, KDE4,1 turi dax,,,, temų, nevien vistiškų.

H
  • 30 Spa '08

Kopijavimas ne visad blogai. Pvz. kam dar bandyt kažką savo superinio galvot, kai šimtai dėdžių, gaunantys didžiulius pinigus, sugalvoja kažką tikrai gero už tave? Man asmeniškai patinka bendrai Mac dizainas ir vištiški permatomi langų rėmeliai, nors, bent iš mano pusės žiūrint, dažnai linux distribucijose naudojamos Tango ikonėlės geriau atrodo nei vištos ar Mac.

R
  • 31 Spa '08

Kaip sakoma „Kam iš naujo išradinėti dviratį“

A
  • 31 Spa '08

Prieš pusantrų metų sudėjau kažkiek ekrano fotkių į .avi, uždėjau garso takelį ir nusiunčiau į youtube
http://www.youtube.com/watch?v=GbVi56cM2WI

R
  • 31 Spa '08

Puikus garso takelis (gal parašysi koks?)

K
  • 1 Lap '08

Kaip supratau Algimantas2 profilis tavo.
Norejau paklausti apie kita klipa : "New Beryl" . Ar ji pats filmavai? Jei taip gal galetum pasakyti kokia programa naudojiai:)

A
  • 1 Lap '08

xvidcap abiems.

A
  • 1 Lap '08

Oops, susimaišiau. Abiems - čia turėjau omeny kitą ilmuką, kurį visai neseniai ištrynė dėl garso takelio autorinių teisių O tas hobby - screenshotų pafotkinta ir padaryta prezentacija, paversta į .avi ir uždėtas garsas. Berylis su xvidcap.

R
  • 1 Lap '08

Su programa recordmydesktop, gtkrecordmydesktop, qtrecordmydesktop gali sėkmingai filmuot.

P
  • 2 Lap '08

ir as imeciau savo pas mane paprastas, standartinis gnome darbastalis, tik su kitokiom iconelem

http://img87.imageshack.us/my.php?image ... ukamq0.png

R
  • 2 Lap '08

Passion,kam ten su terminalu uzdengiai??:DDD

P
  • 2 Lap '08

ji nenuoga ;D