KDE4 aptarimas

A
  • 14 Bal '09

Tai PCLinuxOS savo nauja distros versija ir pakabino ant KDE3.5, nes atseit nepasitiki jos veikimu...as irgi nepasitikiu.

R
  • 14 Bal '09

<arski
O seip tu bandei?

A
  • 15 Bal '09

at raimeksas
Jo,nuo pat 4.0 leidimo vis issibandau ant Fedoros, OpenSuses ir Parduso, Mane nervina, kad labai sunkiai langai vartosi,tiksliau pastoviai toks smulkus lagas,kai langas pries ji maximaizinant/minimaizinant laikinai uzstringa, tas uzknisa ant visu distru, o su Pardusu, tai truputi pabuves KDE negyvai uzsierorrina. va taip va pas mane, o tu bandei? A?

R
  • 15 Bal '09

Skaityk auksciau.Apie stabdyma teko pamirst,nes kubuntu alfa 6 (sita bandziau) sukosi labai labai greit,atrodo kad dirbtum XFCE aplinkoje.Viskas veike pakankamai gerai.Bet ilgai neuzsibuvau,nes esu gnome megejas.Tik tiek.Cia KDE 4.2 pas mane http://img11.imageshack.us/my.php?image=kopijaa.png

A
  • 15 Bal '09

as tai manau, kad pas mane vistik labiau hardwarinis kazkoks reikalas del tu uzstabdymu, taip pat velgi priklauso ir distribucija, ant kiek gerai sutvarkyta. ir tiesa pasakius nelabai patinka man jo isvaizda, jei reiketu rinktis, tai rinkciausi 3.5 versija, bet kadangi su gnomu nera dideliu problemu, lai jis ir lieka kol kas.

O
  • 15 Rugp '09

Toks klausimelis. Ar Kubuntu 9.04 taipgi yra LTS ar vistik del KDE4 nestabilumo versiju nera itraukta kaip LTS distributyvas.

R
  • 15 Rugp '09

Cia greiciausia maisai su 8.04 LTS. Kubuntu 8.04 yra LTS,bet su KDE 3.5 kiek zinau.KDE 4.** kolkas nelaikoma stabilia.

O
  • 15 Rugp '09

Maniau siusti is http://cdimage.ubuntu.com/kubuntu/relea ... 4/release/ bet stai ir parasiau toki klausima del Kubuntu 9.04. Ubuntu 9.04 tai tikrai LTS bet teko skaityti kad Kubuntu kaip ir antraeilis distributyvas. Greiciausiai del KDE4 neisbaigtumo Kubuntu 9.04 ne LTS. Siaip man pats KDE4 primtinesnis nei gnome.

R
  • 15 Rugp '09

Dar karta pataisau,9.04 nera LTS.Paskutinis LTS yra 8.04!

O
  • 16 Rugp '09

Dekui uz info, Vistik parpuciau Kubuntu 9.04 DVD. Vienas atskymas - slamstas paskutinis, maniau tuose LiveDVD 4.3G dydzio kazkas bus naudinga bet visiskai neiko. Grysiu prie Ultimate 2.3 kuris tera tik 2.3G DVD o suinstalina ir KDE4 ir Gnome bei visa dydziausia kruva softo. Aisku visko man tiek nereik, bet taip jau yra su tais LiveCD/DVD.
Ant Kubuntu istisos klaidos. Keyboard switcherio kaip ir neradau, isiloginus ant desktopo Skype ikonos nebrasta.... Ka ten ten tie blt KDE4 veikejai veikia tai neaisku. Jau kisa 4.3 o pilna bugu dar ir 4.2.2 versija. Vienas pliusas - lyginant su Mandriva 2009.1 Spring ir Fedora 11, Kubuntu 9.04 kur kas greitesne
Taip sedu vel ant Ultimate 2.3 ir metu lauk ta Kube