Nėra garso

T
  • 15 Lap '08

Sveiki! Isirašiau ubuntus, viskas ok. Bet..Nėra garso. Jei kokia klaida pypsi vidinis garsiakalbis, o ne kolonėles. Bandžiau siųstis Realtek garso draiverius, neina suinstaliuot. :\ Kame šaknys?
P.S. Garso plokšte neintegruota.

H
  • 15 Lap '08

Pabandyk Comprehensive Sound Problem Solutions Guide ir parašyk, ties kuriuo žingsniu pastringi.

PS: jei yra ir integrota, ir neintegruota garso plokštės, integruotą disable'ink BIOSe.

T
  • 15 Lap '08

Integruota šeip yra neveikianti, o integruota veikianti. Su Window'ais nereikėjo jokių garso draivų, o su linuxais pasirodo reikia.
P.S. beje kaip sumažinti rezoliuciją?

H
  • 15 Lap '08

Nesvarbu, ar veikianti, ar neveikianti vis tiek disable'ink BIOSe.
Rezoliucijai keist bandyk displayconfig-gtk

T
  • 15 Lap '08

Ieškojau BIOS'e ir niekur neradau. :\ Su rezoliucija viską radau, bet nėra mano rezoliucijos sąraše nėra. Manoji rezoliucija kurią visalaik naudojau yra 1152 x 864, bet kaip jau minėjau jos nėra. Didesnė - man per didelė (viskas per daug mažą), 1024 - man maža (viskas dideli). Kaip tai sutvarkyti?

T
  • 15 Lap '08

Su garsais viskas sutvarkyta. Beliko susitvarkyti rezoliuciją.
P.S. Google my best best friend.

H
  • 16 Lap '08

Teisingai nurodyk monitorių ir leis rezoliuciją nusistatyt.

T
  • 16 Lap '08

Viskas sutvarkyta. Dėkui.
Dar vienas klausimėlis toks dėl Audacious. Susiinstaliavau, playeris įsijungia, viskas tvarkoje, bet kai tik kurnors ant jo paspaudžiu pimpt ir dingsta/išsijungia jis.

H
  • 16 Lap '08

Dėl kažkokių priežasčių lūžta? Neteko susidurt.
Kokią versiją naudoji, instaliavai iš oficialios ubuntu saugyklos?

T
  • 16 Lap '08

1.5.0 versija, O radau kažkur googlėje.

T
  • 16 Lap '08

Beje neina jos dabar pašalinti, ėjau per įdiegti/šalinti programas nėra jos sąraše.

H
  • 16 Lap '08

Atsidaryk synaptic paketų tvarkyklę. Jei tai buvo deb paketas, turėtum su ja rast.
O instaliuot rekomenduoju iš oficialios saugyklos, kad nebūtų panašių dalykų. Gali tiesiog būt, kad programa buvo sukompiliuota procui, palaikančiam SSE2, o taviškis nepalaiko ir lūžinėja programa.

T
  • 16 Lap '08

Viskas sutvarkyta.

T
  • 17 Lap '08

Nesupratau kas pasidarė, gryžęs iš mokyklos įsijungiu pc, pasirenku ubuntu, krauna krauna ir pist juodam lange parašyta BusyBox 1.1.3 ir t.t. galima parašyti vieną komandą help kurioje nieko doro nerašo. Kame šaknys?