Kubuntu 8.10 nerodo meniu punktu ir compiz problema

M
  • 13 Sau '09

Sveiki, forumiečiai.

Iškilo problemėlė man su Kubuntu 8.10. Viskas kaip ir normaliai veikia tačiau kažkodėl kai kurių programų(ne visų) meniu punktai būna "tušti".
http://www.ipix.lt/images/23402944.png

Bandžiau ieškoti informacijos google tačiau nepavyko rasti, gal ne taip paieškos užklausą suformuluoju, net nežinau ką daryti. Būsiu labai dėkingas už bet kokią Jūsų pagalbą.

Naudoju Nvidia GeForce4 MX440 128MB with AGP 8x
Tvarkyklių versija: 96.43.09(tokią pasiūlė EnvyNG)

P.S. Iš dalies įtariu Compiz-Fuzion, nes jam irgi kažkas netvarkoj, nes vos tik įjungus jį, pradingsta antraštės juosta(Title bar)

N
  • 13 Sau '09

Man ant ubuntu 8.10 antrastes juosta pasidaro balta kozkokia savsiem ni v temu :/ bet ir man atrodo del 3d gal kazkokiu cia kas, beje 440mx kazko nepalaiko tiksliai nepamenu ko nes pats turedavau ir del to zaidimai kai kurie neidavo(tada naudojau xp) pabandyk atjungti visokius 3d ir "pagrazinimus" ir td ziurek kaip kas daros

H
  • 13 Sau '09

pabandyk parasyti terminale
sudo nvidia-xconfig --add-argb-glx-visuals

H
  • 13 Sau '09

@Milenko
Title bar'ams reikia arba emerald, arba compiz-gnome, arba compiz-kde. Jei nei vieno nėra, tai ir title bar'ų nebus.

M
  • 15 Sau '09

@hmx
Bandžiau daryti kaip rašei, tačiau niekas nepasikeitė, tik užgeso ekranas, teko perkrauti grafinę aplinką.
@Hakim
naudoju emerald, pasirenku temą, parašau konsolėje emerald --replace, tačiau niekas nepasikeičia.
Gal KDE streikuoja...maniškė 4.1 versijos

A
  • 15 Sau '09

-emerald --replace šiaip

H
  • 16 Sau '09

@Milenko
Kelios galimybės:
1) Neįjungi decoration plugin'o (compiz leidi su compiz wrapper skriptu?). Gali susiinstaliuot compiz-kde ir paskui paleist kde decorator. Kaip paleist kde decorator nežinau, nes nenaudoju dabar kde, bet gtk reiktų leist maždaug taip:
gtk-window-decorator --replace
galbūt tiesiog:
kde-window-decorator --replace
2) Nesutampa emerald ir compiz versijos. Instaliavai iš oficialių ubuntu saugyklų? Jei taip, iš normalių ar iš kokių backports/proposed?

H
  • 16 Sau '09

Tiesa, KDE 4.1 neturėtų būt prie ko, nes, kai pats bandžiau KDE 4.1, buvau paleidęs compiz ir veikė be problemų.

M
  • 22 Sau '09

Na ka...Meniu punktu problema pasirodo buvo nvidia draiveriuose, ismeciau juos, perkroviau ir viskas susitvarke. bet be draiveriu neleidzia compiz paleisti meta klaida "Checking for Xgl: not present." ir t.t. Net nezinau ka daryt, su draiveriais meniu punktu nera be draiveriu compiz neveikia...

S
  • 23 Sau '09

Paleidus komandą:sudo nvidia-xconfig --add-argb-glx-visuals

rašo:VALIDATION ERROR: Data incomplete in file /etc/X11/xorg.conf.
Device section "Configured Video Device" must have a Driver line.

S
  • 23 Sau '09

nepasileidžia vaizdinė aplinka. Vaizdo plokštė ge force 5200, Sudo metacity --replace, ir sudo apt-get remove compiz-core (ar install) nepadeda.