[GIDAS] Anglonas su wine

A
  • 31 Spa '10

Atsirado problema. Negaliu įrašyti Anglono, gaunu pranešimo langą, kad anglonas veikia tik naujesnėse windows versijose... Turiu anglono cd ir negaliu įsirašyt. :/

B
  • 21 Spa '12

Atleiskit, kad prikeliu seną temą, bet gal kas esat bandę priverst Angloną 2 veikti su wine? Pamėginau įsirašyt, tačiau bandant versti žodį jo neatvaizduoja dešiniam paaiškinimo lange (t.y. jis nesikeičia nuo pat paleidimo). Gal reikia kažkokio papildomo softo?

G
  • 21 Spa '12

Gal ir ne į temą, bet o, visgi ir tačiau..

sudo apt-get install goldendict

Perskaityk temą: viewtopic.php?f=6&t=7974
Ten rasi nuorodas į Alkono rinkinių failus.

Jei esi tinginys:
EN-LT
LT-EN

G
  • 24 Spa '12

@Ghost rašė:
Gal ir ne į temą, bet o, visgi ir tačiau..

sudo apt-get install goldendict

Perskaityk temą: viewtopic.php?f=6&t=7974
Ten rasi nuorodas į Alkono rinkinių failus.

Jei esi tinginys:
EN-LT
LT-EN

GoldenDict nesupranta tų failų, kuriuos čia siūlai parsiųst. Ar aš kažko nemoku?

G
  • 24 Spa '12

@gintarinis rašė:

@Ghost rašė:
Gal ir ne į temą, bet o, visgi ir tačiau..

sudo apt-get install goldendict

Perskaityk temą: viewtopic.php?f=6&t=7974
Ten rasi nuorodas į Alkono rinkinių failus.

Jei esi tinginys:
EN-LT
LT-EN

GoldenDict nesupranta tų failų, kuriuos čia siūlai parsiųst. Ar aš kažko nemoku?

Atsiprašau labai, bet jau gavosi

G
  • 24 Spa '12

Atsiprašinėti nereikia, smagu, kad gavosi

D
  • 24 Spa '12

Viską puikiai supranta, senokai juo ir naudojuosi.

G
  • 26 Spa '12

O gal įmanoma kaip nors padaryt, kad GoldenDict atidarytų Tildės biuro žodynus?

B
  • 3 Lap '12

Man labiausiai rūpi Anglonas 2 dėl didesnio savo žodyno (kiek žinau, didesnio, nei siūlo Tildė) ir tezauro. Todėl ir klausiau, kaip instaliuot. Kiek mačiau, jis atskiro savo .dic failo neturi, ir su OpenDict sužaisti nelabai išeina.

N
  • 3 Lap '12

emm.. didesnio žodyno? kad kažkur mačiau palyginimą - žodžių skaičius toks pat tik ten funkcijų daugiau.. pribumbasinta versija

B
  • 17 Sau '13

Kad ir kaip bandžiau įdiegt Tildę (prireikė vokiečių kalbos mokinantis), tai niekaip nepavyko, lūžta su

err:wininet:open_http_connection create_netconn failed

nors tu ką.

Tai grįžau vėl prie Anglono 2, nes noriu ir didelio žodyno, ir normalaus tezauro.
Ir ką gi, veikia! Ir netgi greičiau, nei su windows, startuoja žaibiškai. Vertimas veikia sklandžiai. Aišku, prieš tai su winetricks teko padirbėti:

WINEARCH=win32 WINEPREFIX="$HOME/.wineAnglonas2" winetricks directx9 vcrun2005 vcrun2008 vcrun2010 ie8 dotnet20 dotnet20sp1 dotnet30 dotnet30sp1 mono210

wine reg add HKLM\\System\\CurrentControlSet\\Control\\Keyboard Layouts

Tiesa, čia vėl kartojasi sena Anglono bėda - nesimato tarimo simbolių. Nusimato dar šiek tiek ieškojimo, kaip tai išspręst.

19.png

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 1 Geg '18

Man atrodo klausti to turetum programos savininku, ty tu zmoniu ar kompanijos kam priklauso tokia uzdaro kodo programine iranga.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 10 Geg '18

@barzdonas sakė:
Jei nepastebėjai, tai šitos temos pavadinimas atitinka mano problemą ir manau, kad čia yra ta vieta, kur turėčiau klausti. Tad, jei neturi ką gero parašyti, tai geriau išvis nerašyk su tokiais durnais atsakymais kaip pastarasis.

Esi dar naujokas, nes nezinai jog forumo taisykles keitesi, dabar diskusijos apie uzdaro kodo programine iranga nera toleruojama.

Visuose forumuose yra draudžiama skatinti naudotis bei tiesiogiai ar netiesiogiai reklamuoti uždaro kodo programinę įrangą, platinamą ir/ar kuriamą pelno siekiančių organizacijų.

As bandziau tamstai patarti, jeigu jau sumokejai pinigus kompanijai uz programine iranga, tai jiems ir skuskis del suderinamumo problemu.

P.S:

Jei norite užduoti forumiečiams klausimą - privalote aiškiai, rišliai suformuluoti klausimą, pateikdami kaip įmanoma daugiau detalių.

Jeigu manai jog problema yra atviro kodo programines irangos tai suformuluok normaliai klausima arba tema bus rakinama.

T
  • 26 Lie '18

@apocalipso sakė:
@Hakim
Nesakiau kad lengvai instaliuojasi
Taip mano internetas superduper univero tvora

Aha, mkic'e pavyko greit suinstalint. While namie neteko tokio malonumo patirt.