Jau greit Baltix 4 pasirodys

P
  • 13 Geg '09

Vakar pavakary idejo Baltix 4 rc2
ftp://ftp.akl.lt/Linux/Baltix/Baltix-Li ... 009-05.iso
Idomu, kurio ubuntu pagrindu, 8.10 ar 9.04?

R
  • 15 Geg '09

8.10 greičiausiai. Bet plem dabar įsimečiau 9.04 Ubuntu, nebent ant laptopo bandyt, čia dar 8.10 versija. Bent draiveriai ATI normaliai veikia

P
  • 16 Geg '09

Iseme is mirroro Baltix4 iso faila, tai gal jau galutine versija ides.

V
  • 17 Geg '09

O užnaujinti ant 3 Baltikso galima bus?

R
  • 22 Geg '09

Sendien jau idetas ir ketvirtas.Prasom siustis ftp://ftp.akl.lt/Linux/Baltix/

R
  • 22 Geg '09

P.S. Cia info placiau ftp://ftp.akl.lt/Linux/Baltix/BALTIX-CHANGELOG.txt

P
  • 22 Geg '09

Jega! Aciu prie jo dirbusiems!

V
  • 23 Geg '09

O pagamintas ubuntu 9.4 pagrindu.
Puiku!

R
  • 23 Geg '09

Jo,naujausio ubuntu pagrindu.Manau labai verta demesio,ipac pradedantiem.Daug vargo atkristu-isidedi ir naudoji patenkintas

V
  • 23 Geg '09

Nors ir ubuntu visai be vargo veikia,bet baltic mano seniau naudota gera,stabili OS,kurią naudojau ant seno celeroniuko (:

P
  • 23 Geg '09

Mantas skundesi, kad sunku i cd sukisti visus baltix priedus, nes open office 3 labai daug uzima. Idomu, kokia OO versija idejo.

R
  • 23 Geg '09

Puciuosi... Zadu windows galutinai atsisakyt,tai prie to paties harda pertvarkysiu ir baltixa isidesiu.

P
  • 23 Geg '09

As deja, megejas pazaist, tai windows negaliu atsisakyt
:'(
saunuolis Raimeksai!

V
  • 23 Geg '09

Kaip tik dabar testuoju,viskas puiku.
Naujovės:
1.Firefox 3.10
2.Open office 3.0
3.Ext 4 palaikymas
4.Totem 2.26.1 (2008 m.)
5.Kernelis naujas
6.Gnome naujas

R
  • 23 Geg '09

Basta windowsam....Einu alaus gert ta proga!

V
  • 25 Geg '09

Nors ir 4 Baltiksas užsikrauna kiek greičiau, bet 3-asis šiaip vikresnis man pasirodė... niekaip nepriprantu prie to smėlio laikrodžio, nejau niekam tai netrukdo, kad sistema tokia neatliepi vartotojui? Ar čia koks architektūrinis trūkumas? Ar kas planuojama šia linkme tobulinti? Jei ne, tai gal kas pasiūlys kokį „vikresnį“ linuksą (gentoo?), nors, kaip suprantu ubuntu yra neblogai optimizuotas, nebent kernelį persikompiliuoti, bet iš to ir ne labai kas...
šiaip dar dėl bylų sistemų, tai skaitęs esu, kad reserfs greičiausia, na kas ką paporys?

A
  • 29 Geg '09

geras baltix 4.0. patiko, nieko instaliuot nereikia beveik, visko yra. imeciau i asus eee900. tik aisku reiks su mikrofonu pakovoti.

R
  • 4 Bir '09

Aš irgi atsisakyčiau windows, bet dažnai naudoju photoshop ir camtasia studio, o su linux negaliu surast tokios kuri neperkraudama proco galėtų normaliai filmuot desktopą. Vien dėl jų tik ir laikau Vistą.
Faktiškai windows įsijungiu kartą į 2 savaites porai valandų.
Jei rasčiau pakaitalą irgi atsisakyčiau ko gero. Tiesa dar Second Life kartais pažaidžiu, tai linux'inė versija pastoviai kabo pas mane.. labai blogai veikia, gal geležis netinka - vat ir tenka ardytis, tarp dviejų OS.

R
  • 4 Bir '09

REX,del photoshop nesuk galvos.CS2 puikiai veikia.Nebent tau butinai reikia kad eitu naujesnes versijos.