Prisijungti

Jau greit Baltix 4 pasirodys

• 16 Bir '09

@REX
Vietoj Photoshop išbandyk Gimp. Man sėkmingai pavyko migruoti.

REX
  • 16 Bir '09

raimeksas
Matai net nežinau kur paimt CS2, pas mane yra 3, na nebent linkomanijoje pasižiūrėti reikės.

@sirex Gimp senai naudoju ir pastoviai, tiesiog kartais prireikia klonavimo funkcijų, kurių Gimp nėra, na nebent kažkokie priedai yra kurių nežinau, be to su teksto formatavimu tai Gimp gerokai atsilieka.
Nors dėl teksto nesuku galvos, tingiu persijunginėt i windows

• 17 Bir '09

<>REX
http://download.adobe.com/pub/adobe/photoshop/win/cs2/Photoshop_CS2.exe
Toliau gal mokesi su tuo failu elgtis. Jeigu ka,i PM

REX
  • 22 Bir '09

raimeksas
ačiū, tikiuosi mokėsiu - o jei ne, tai būtinai kreipsiuos

REX
  • 22 Bir '09

Photoshopas veikia, jei neskaityt ImageReady ir Bridge,
bet jais nesinaudojau beveik niekada

• 22 Bir '09

Dar pasireguliuok viena dalyka:Sistema-Nustatymai-Langai,ten pazymek judejimo klavisa ant Windows logo,o tai clone stamp tulsas neveiks.

REX
  • 1 Lie '09

raimeksas
Ačiū, jau bandžiau, plem žiūriu neveikia , tai clone su Gimp dariau
Po to kažkaip įsigudrinau spaust ant windows logo+Alt, suveikė, tiesa kreivai ir ne iš karto, bet veikia. Ir turiu pripažint, kad veikia minkščiau, nei su Gimp, neatskirsi ribų. Tik kad Gimp paprastesnis naudojime, ir irgi turi savų pliusų, daug jų paskutinėmis dienomis susiradau, anksčiau net nežinojau, kad tiek pribambasų yra Gimpe...

• 2 Lie '09

na ir aš deduosi jei taip naujokam tinkama...

• 18 Lie '09

na aš irgi kaip naujokas susimečiau Baltix, bet jau spėjau šį bei tą privelti Ar galima pvz dekstop parametrus atstatyti?

• 18 Lie '09

Atsidarai savo namu kataloga,irankiu juostoj susirandi: "rodyti pasleptus failus".Tame kataloge atsiras daugiau failu ir katalogu su taskiuku priekyje.Is esmes juos visus gali trint.Nieko neatsitiks.Atsijunges nu sistemos/perkroves kompa ir vel prisijungsi kaip buvo katik instaliuota sistema.Bet cia yra tik su vartotojo nustatymais,ne sisteminiais.

• 18 Lie '09

Dar kart dėkui. Smagu nuleist piratų vėliavą

Atsakyti