chebra,reikia pagalbos!

E
  • 18 Geg '09

sveiki,chebryte.kas esat kieciau prasimuse su kubuntu?tas ATI nepalaikymas mane baigia nudobti.kiekviena karta juk neperrasinesiu operacines,hardui greitai bus labanaktis su tokiais eksperimentais.problemos pas mane su desktopo efektais.net nebandyk jungti,iskart pakibs,o paskui net nepasileis sitema.gal zinot kokiu vaistu nuo sitos ligos?

N
  • 18 Geg '09

Labas saunuoli
O kuom jis geresnis uz Midnight Commander (http://en.wikipedia.org/wiki/Midnight_Commander)?

P.S. Midnight Commander galima susimesti per synaptic, nereiks nieko compiliuoti.

H
  • 18 Geg '09

Driver'ius instaliavai su ubuntu installer'iu?
Jei taip, tai dar gali bandyt prieš bandydamas paleist tuos efektus, nusistatyt, kad naudotų ne OpenGL, o Xrender.
Jei viskas taip žiauriai pakimba, atsistatyk driver'ius į kokią ati ar vesam susitvarkyk nusistatymus ir vėl atkeisk.

N
  • 18 Geg '09

Mano ankstesnis postas turejo buti temonej apie deco. Kazkaip keistai, bet jau kelinta karta pasitaiko, kad postas patenka ne i ta tema i kuria rasau. :/

E
  • 18 Geg '09

perziurejau as tuos visus ubuntu wiki.driverius sistema sumeta pati.ziurejau amd supporte,buvau parsivares ir is ten,sukales amd duotus-tas pats.uztenka tik pajudinti elementariausia efekta.pvz-isjungti langu slinkti.viskas-dainuok,sirdie,gyvenima.net galva jau nebeveza ka daryti.teks persokti ant gnomo,gnome viskas veikia kai vejas.kde bandau tiktai idomumo delei,pasiziureti,kas ten yra imanoma.bet,matomai,nelemta pamatyti ka gali kde......

A
  • 18 Geg '09

Neodan, kad į kitą temą pateko tai dar nieko, va kai aš parašiau vieną ar du postus ne savo vardu buvo įdomiau