Baltix ir Opera

V
  • 4 Bir '09

Kodel neleidzia i baltix'a idiegti narsykles Opera? Raso, kad truksta kazkokio komponento, bet kai bandau sudiegti ta trukstama komponenta - neidiegia.

R
  • 4 Bir '09

sudo apt-get install opera
turėtu įdiegt papildomas priklausomybes

R
  • 4 Bir '09

REX,manai opera yra baltix repozitorijoj?:D

P
  • 4 Bir '09

pabandyk Opera.deb parsiusti.

V
  • 5 Bir '09

Deja, nei taip, nei kitaip - tai yra nei per apt, net .deb neinstaliuoja. Bandysiu susirasti ir isirasyti kita repozitorija.

R
  • 6 Bir '09

Na gal neatnaujinta repozitoriju duomenu baze.I terminala rasyk sudo apt-get update kai atsinaujins pabandyk isnaujo instaliuot deb paketa.

A
  • 8 Bir '09

deb faila atsisiusk ir instaliuok, tik pc turi prie interneto prijunktas but

R
  • 1 Lie '09

raimeksas
na tai kai turėjau baltic 8.04 tai buvo, savo akimis mačiau programų saraše.
Beje kodėl atsisakoma Operos ir mažinamas pasirinkimas? - bruka tą FF lyg ji auksinė būtų, nors ji jau senai tokia nėra...
Daug kas juk Operą naudoja ir džiaugiasi. Kur čia plem laisvas kodas ir laisva Lietuva?:D

R
  • 1 Lie '09

Tik instaliavus opera,pirma kart atsidarant narsykle patvirtini sutarti.Ten GPL? Seip as naudoju tik Opera ir FF man nereikia.

R
  • 1 Lie '09

Beje,kodel neleidzia instaliuot tai nesupratau,pas mane normalai instaliavosi is deb paketo.

R
  • 1 Lie '09

Pas mane irgi normaliai visai.
Tiesa >rameksas
Tu kaip su flashu operoje jautiesi? - rodo pas tave? - nes man atrodo tas flash kurį atsisiunčiau iš adobe tik ff veikia.
Jaučiu nėra čia vieningos sistemos, kad atsisiuntei vieną daiktą - jis ir veikia visoje OS, vienas. Ta prasme kaip windows yra dokuments AND settings ir visi ten flash tenai sukišti.. kokia naršyklę bepasiimtum visos ieško tenai.. ir suranda, jei yra ieeškomas dalykas.

R
  • 1 Lie '09

As instaliuoju ubuntu-restricted-extras paketa.Ten flash,kodekai ir visa kita.Per visas narsykles flashas rodo kuo puikiausiai.Jeigu siunteisi is adobe ir rankiniu budu instaliavai,ten reikia nurodyt kur instaliuot (priklausomai nuo narsykles).