Ar nederetu pagyvinti ubuntu.lt ?

P
  • 21 Geg '06

Ar nederetu pagyvinti ubuntu.lt su chatu?
Jug tai butu help online jei zinoma butu vartotojai kurie sedetu chate... Toks dalykas manau galetu daug kuom praversti naujokams ir pradedantiesiems, kurie mazai ka susigaudo kaip narsyti po ubuntu ir kaip teisingai ieskotis atitinkamo help'o..
Beje net ir patyre vartotojai sugebetu keistis patirtimi ir komentuoti is savo patirties apie padarytas klaidas ir panasius dalykus... Kaip manote?

S
  • 21 Geg '06

Manau jis nereikalingas yra irc kanalas #ubuntu beto puslapyje yra paieshka ir nereikia daug zhiniu kad kashka surasti. Na o jei jau stinga zhiniu po puslapi palandzhioti tai manau visu pirma reiketu tai ishmokti o tada jau dometis OS instaliavimu ir konfiguravimu.

P
  • 21 Geg '06

supreme man to nereikia. Bet ar nekarto nebuvai susidures su tokia beda kai interneto tiekejas nepriziuri savo serveriu ir nebando uzkirsti spamui is jo IP.? Jug del tos bedos IP buna black listed ir paprastas vartotojas cia niekom detas. Ka jis tuomet gali padaryt jei AITVARAS raso baned ir panasiai? Jug yra zmoniu ne seip zaliu o paprasiausiai nekalti del to jog jie yra po blogu SYS ADMINU....
As manau si beda turetu buti apziureta ir apmastyta... Jug klijentai ushsisakydami interneta neklausia (dazniausiai) tiekejo ar jie gales naudotis mirc ir p2p programomis kuriu portai yra nezinomom priezastim uzdaromi... O kito tiekejo nenori imti nes kaina neikandama arba sutartis sudaryta metams... Nemanau jog reikia tai praleisti pro pirstus ir nekreipti demesio. Visgi visi mes zmones...
Beje kaip tokia ideja kaip mirc prieinamas is web puslapio?
PVZ as mirco isvis nenaudoju jis man nera naudingas man ten paprasiausiai rutina nors kartais is putty ir ilendu...

S
  • 22 Geg '06

Na jei neileidzhia i irc tai juk gali forume parashyt beto manau taip butu geriau. Nes pokalbis ir problemos sprendimas ishliks ir kitiems. O ka irc arba chat tik tam momentui.
irc per weba yra pilna.

S
  • 22 Geg '06

nemanau, kad "chat" būtų problemos sprendimas. Aš už db forume, platu asortimentą howto, pastebėjau naujus vėjus - wiki. Manau ši įdėja prigis.

paprastukas > naudok proxy, cgiirc ar kažka panašaus jei reikia irc.

P
  • 23 Geg '06

nenaudoju proxy, ar cgiirc. Yra tam reikalui shell. Man paprasciau per shell'a...

P
  • 29 Geg '06

ai manau normaliai viska schia yra bet tuos how to tiektu kelti i koki atskira kaip straipsniai ir kad butu visi how to vienoj vietoj butu labai patogu, ir tada kai how to nepadeda tada kreiptis i foruma :}

P
  • 29 Geg '06

picture seip manau tu cia gerai stumtelejai. Jug tikrai butu galima padaryti ta howto pvz kaip del serverio howto ir paprastos su grafika skiltimi...
Ir bent jei jau mazmaze po temas sudeliota...
Beje kaskodel nesuprantu ko dabar ubuntu.lt search nesuranda straipsniu ar teksto is forumo...?

S
  • 31 Geg '06

viska puikei randa gal tiesiog ne taip ieshkojei

B
  • 8 Lap '07

nieko neriekia jokiu chatu. ne sdazhniausiai jie net neatlieka skirtos funkcijos o tik paissveikinimu ir feisu metymo..