Prisijungti

Gal kas pasakys, kaip su Brasero įrašyt paprastą audio CD ?

REX
  • 19 Lie '09

Jau valandą knisuosi, o jis kiekvieną karta rašo: Normalizuojami garso takeliai.. ir vynioja ta eilutė sau.. 15 min. praeina vėl iš naujo pradedu.
Jau kelis kartus perkodavau garso failus, sakau iš mp3 formato laisvai įrašys.. nė velnio. Jau nervas ima

• 19 Lie '09

atsisiunti k3b ir libk3b2-mp3 turetu viskas puikiai gautis sekmes

REX
  • 19 Lie '09

pas mane gnome desktopas
Bet siaip paprasta audio cd iraso pats paprasciausias Nero windowsuose, o dabar jau 2 valandas knisuosi ir keikiuosi juodai

• 19 Lie '09

Galiu pasakyti, Brasero-Audio project-Add-Burn Pabandyk Serpentine (Audio cd creator), jei ir tas nepadės, mesk lauk cd, kitą bandyk, tas pats w$ Nero problemų keldavo kai cd brokuotas...

• 20 Lie '09

rekomenduoju k3b, man panasiai buvo ir taip pat gnome desktopas.

• 21 Lie '09

Jei naudoji Rhythmbox, tai patogiausia per jį kurti audioCD iš MP3:

susikuri palylist, kairėje ant playlist spaudi dešinį pelės ir iš meniu pasirenki "create audio cd".

Pats tuo pasinaudojau prieš kelias dienas.

REX
  • 25 Lie '09

Viskas labai gražu, bet įtariu, kad jis nelabai gaudosi, kai pakeiti formatą, tipo iš mp4 video į paprastą mp3, arba wav. Nes kai bandau įrašyti vieną dainą, tai įrašo, nors meta įspėjimą, kad CD RW gali groti ne visuose grotuvuose. Na bandysiu dar, beje dėl CD kokybės, bandžiau 3 CD RW, negali būti 3 blogi, juolab, kad viename iš jų buvo įrašyta Ubuntu 9.04, kuris dabar pas mane kompe sėdi

• 25 Lie '09

Kiek esu bandes seniau,prie XP ir dabar,tie cd-rw visiska nesamone.Pastoviai kasnors blogai.Geriau naudokit paprastus.Ne karve kainuoja,beto problemu maziau.Cia as seip beveik ne i tema

REX
  • 25 Lie '09

Viskas liuks, atsisiunciau, kaip patarė jogis ir Perkunvaikis "k3b" ir be jokių problemų įsirašė. Tik neįrašinėja kažkodėl failo-info,na dainos pavadinimo. Bet viskas groja puikiai.
Ačiū:)

raimeksas
aš kur turiu vietos, ten ir įsirašau. Grotuvą turiu tokį kuris CD RW groja, tai be problemų su šituo:)

REX
  • 27 Lie '09

Dar klausimą turiu dėl failo info,
gal kas žinote kaip įrašyti, kad audio CD būtų matomi dainų pavadinimai, o ne Track 1; Track 2; ir t.t. ?

REX
  • 27 Lie '09

Jau susigaudžiau, pasirodo nereikia įrašinėt jokio CD pavadinimo

REX
  • 27 Lie '09

Plem, per anksti apsidžiaugiau, niekas neįsirašė...kaip buvo Track 1, taip ir liko..

REX
  • 28 Lie '09

Gal kas žinote su kuria programa galima įrašyt muziką į CD kartu su dainų pavadinimais? - Nes atrodo jau ir su Nero nebesigauna kažkodėl, ar čia kova su piratavimu vyksta, kad leidžia tik muziką įrašyt, bet be jokios failo info?

• 7 Rugp '09

O ar įmanoma kitaip su track info. Gal audio cd net nepalaiko pavadinimų (visus kuriuos mačiau buvo track x ). Audio cd senas formatas. Grotuvai net ir nerodo pavadinimų (kurie rodo tie groja mp3 CD). Taigi man atrodo paprastas (ne mp3) CD nepalaiko pavadinimų. Tiesa yra kažkokia skaitmeninio ženklinimo technologija, bet nežinau (atgal įrašant į kompiuterį (Ripinant) atsiranda pavadinimai).

REX
  • 8 Rugp '09

Viskas tvarkoj su tuo CD formatu, pas mane mašinoje skaito kuo gražiausiai, be to įrašinėjant su Nero, jei įrašai originalios padėties(Originalaus CD) muziką, nesvarbu kokio formato, tai įrašo tvarkingai, jis mat ima info iš interneto duombazės ir jei randa CD tokiu pavadinimu, tai jį ir įrašo. Ten labai sukta technologija, aš jau 4 dienas su tuo knisuosi. Nero įrašytą CD puikiai skaito Media centras(su išjungtu internetu, kad negalėtų kreiptis į duombazes). Bet kažkodėl Rhytmbox neskaito, nors originalius CD skaito puikiai.
Vat as ir klausiu, kokia čia sistema ir kaip padaryti, kad įdėjus Audio CD galima būtų matyti muzikos info ne tik savame kompe.

REX
  • 8 Rugp '09

Atsiprašau dėl dvigubo post, bet norėjau pasakyti, kad visgi radau sprendimą su K3b. Įrašė tvarkingai CD kurį skaito ir Rhytmbox ir windows Media. Reiškia skaitys ir visi kiti grotuvai kurie turi šią funkciją.
Tiesiog įrašai muzikinius failus image pavidalo(wav) su K3b ir po to iš /temp/kde-vardas/ atsitempi juos į rašymo skyriu. Tiesa pavadinimus reikia surašyti pačiam, nes ten būna tuščia.
Vienu žodžiu darbo yra, bet bent jau aišku, kad tai įmanoma

• 8 Rugp '09

siaip tas brasero keistas daiktas. man jis nelabai patinka,ypac kai ji padare defaultiniu writeriu,tai nuliudau. cd/dvd creatorius buvo puikus ir geras daiktas. del audio gali pabandyt dar gnome baker programa,gal joje rasi reikiamu sau funkciju.

REX
  • 8 Rugp '09

Na, kol kas išsinagrinėsiu K3b, jis vienintelis sugebėjo padaryti įrašą kurį skaito abi OS.
Yra dar Gnome Cd Master, bet ji kažkaip keistai veikia, neina rast su ja savo cd rom.
O kas liečia Brasero, tai jis aplamai gal vertas tik tiek, kad galima su juo įrašyti ubuntu.iso failą. Daugiau nieko gero jame neradau.
Visos kitos funkcijos veikia labai vidutiniškai(net žemiau, nei vidutiniškai).

REX
  • 12 Rugp '09

Dar iškilo pora klausimų:
Gal kas žinote tokį Playerį kuris skaitytų iš CD tekstą? - nes pasirodo sistema su tuo įrašymu tokia - įrašo viską, bet skaityt neskaito, o tik sulygina CD duomenis su esančiais interneto duomenų bazėje. Jei atitinka, tai identifikuoja ir rodo visus takelius. Jei neranda - rodo tik Track 1; Track 2; ir t.t.
Ir kas įdomiausia mašininis grotuvas nuskaito normaliai, o kompiuteriniai neskaito nė vienas, tik naudojasi interneto duombaze.
Vienintelis K3b turi funkciją, kad gali patogiai(palyginus) įrašyti tuos CD duomenis į savo duomenų bazę,, tada įdėjus tą CD tau parodo kas jame įrašyta.
Ir dar klausimas būtų:
gal yra tokia CD įrašymo programa kuri turėtų daugiau įrašymo funkcijų? - radau Gnome CD Master, bet kažkaip nesigauna ja naudotis, neranda ji mano CD Rom'o

Atsakyti