Jūsų įspūdžiai apie KDE 4.3

V
  • 9 Rugp '09

Ką gero jums atnešė nauja KDE 4.3 versija,kokie įspūdžiai?
Mano pastebėti features:
1.Pagreitinta plazma
2.Kai kur pakeistos ikoknos ir ir iškylantys langai
3.Partemtas ir automatiškai įdiegtas geografinis gaublys "Marable"(nesuprantu kam)
4.Geriau dirba KDE naršyklė "Konqueror"

O šiaip super skirtumo nuo KDE 4.2.4 nepajutau...

R
  • 10 Rugp '09

Hmm,man toks ispudis,kad KDE beveik niekas nebenaudoja.O pries kelis metus buvo kitaip...

A
  • 10 Rugp '09

Turiu susidieges 4.2.4. Kartais panaudoju. Lyginant su 4.0 versijom jau labai gerai vartojamas daiktas. 4.3 dar nebandziau, bet artimiausiu metu kai rasiu laiko isbandysiu. Jei tikrai greitesne plazma, tai dziugu, nes kol kas jos greitis nepatinka. Siaip turetu buti zymiai daugiau skirtumu, jei tiesa, kad 10000 klaidu istaise.

R
  • 12 Rugp '09

O kur jūs tiek naudojate? - ir kde ir ubuntu?:)
Ar aš čia kažką maišau?

R
  • 12 Rugp '09

@REX
Uuntu turi galimybe instaliuot papildomai bentkokia aplinka: KDE,XFCE,Fluxbox.Tiesiog prisijungimo lange atsiranda papildomos sesijos pasirinkimas.Patenki i ta pacia sistema (tie patys vartotojo failai,programos) tik kita aplinka.

V
  • 26 Rugp '09

O kuris maziau resursu ima?kubuntu ar ubuntu?

V
  • 26 Rugp '09

Iškart po įdiegimo kubuntu daugiau ryja už ubuntu, nes KDE daugiau ryja negu GNOME. Viskas priklauso nuo to, kiek prisirašysi programų, kurios bus nuolat įjungtos.

E
  • 26 Rugp '09

Gal ne visai čia rašau, bet nenoriu kurti naujos temos. Kažką brolis paspaudė panelėj ir dingo visi Skype, kalbos, Wi-Fi rodmenys, nežinau kaip dabar įterpti. Gal kas žinot kaip galima ištaisyti? Pas mane Ubuntu su KDE 4.3.

R
  • 26 Rugp '09

@Ez
Seip ubuntu su KDE Kubuntu vadinasi Ant tuscios vietos paneleje spaudi desini (pries tai atsirakink valdiklius),issirenki "prideti valdikliu".Issokusiame lange rasi "sistemos deklas".Ji spausk prideti.

N
  • 6 Rugs '09

KDE 4.3 man pasirode uzbaigtas, del to isbandziau ir jau kuris laikas prie jo sedziu. Kuo daugiau naudoju, tuo labiau patinka. Kas liecia greiti, tai kde ir gnome naudoja praktiskai lygiai tiek pat resursu, del leto greicio kaltos distribucijos. Palyginkit Mandriva ir Opensuse ir pamatysit, kad opensusej kde dirba daug sparciau.