Būna pakimba Baltix 4

D
  • 9 Rugp '09

Sveiki. Kažkodėl pas mane pakimba baltixas. Bet jau taip, kad nieko negali padaryti. Užlūžta pc ir viskas. Gal tai kokia programa kalta? Visados esu pasileidęs skype, rythmbox, qbittorrent...

R
  • 9 Rugp '09

Sunu pasakyt.Bet gali pakibt del vaizdo plokstes blogu draiveriu.Ypac jeigu gelezis pakankamai galinga ir atrodo neturetu sistema uzlust.Seip reiketu kompiuterio parametrus cia parasyt.

D
  • 9 Rugp '09

Štai mano pc specifikacijos: http://tiny.lt/uilg6x4

Bet db senesnius vaizdo draivus užmečiau, tai rodos stabiliau dirba...

R
  • 10 Rugp '09

Kompiuteris pakankamai galingas.Kaip ir itariau,kazkas su vaizdo draiveriais negerai.Reikia ir koncentruotis toj vietoj.Jeigu su senesneis viskas tvarkoj,tai ir naudok.

S
starka
don Pedrilio
  • 10 Rugp '09

gali buti ir del fs ext4- jei tokia yra idiegta. pc pakibdavo trinant didesnius failus kai buvo kernelis 2.6.28. su 2.6.30rc4 tokiu bedu nebera, bent pas mane

D
  • 10 Rugp '09

Visiškai teisus strarka dėl fs ext4, kažkuriame blog'e apie ext4/kernel skaičiau ir t.p. pasikeičiau į 2.6.30.4 ir pakibimai nebepastebimi...Jeigu pakimba ir nieko nebegali padaryti, pasinaudok šiuo: laikyk nuspaudęs dešinį Alt and SysRq klavišus (laptop atveju dar - Fn) ir suminkik REISUB (shift nereikia laikyti), palauksi ir persikraus automatiškai, o štai kiekvienos reisub raidžių reikšmė:

R: Switch the keyboard from raw mode to XLATE mode
E: Send the SIGTERM signal to all processes except init
I: Send the SIGKILL signal to all processes except init
S: Sync all mounted filesystems
U: Remount all mounted filesystems in read-only mode
B: Immediately reboot the system, without unmounting partitions or syncing

R
  • 10 Rugp '09

Naudoju ext4 jau nuo ubuntu 9.04 alfa5,bet ne karto dar nebuvo pakibe.Nors tryniau,keliau,netgi uzpildytais failu skirsniu dydzius keiciau.Nieko panasaus nebuvo nutike.Jokie duomenys nedingo.Nu visko gali but...

A
  • 10 Rugp '09

64bitu sistema turbut diegiai?

D
  • 14 Rugp '09

Pas man 32bit...

D
  • 14 Rugp '09

Na bent jau db rodos tvarkoj viskas...