Prisijungti

Ubuntu.lt merdėja;reikalingos reformos

• 16 Rugp '09

Visa esmė yra tame, kad kažkokių tai svetainės administratorių ir nėra. Pavyzdžiui aš pats prieš kiek laiko pirmą kartą apsilankiau šioje svetainėje, patiko mintis, pradėjau dažniau laikytis. Pastebėjau trūkumus ir vietoje to, kad paprasčiausiai kritikuočiau, pats ėmiausi darbų...

Taip, kad patys kuriame svetainę.

Kad ir kaip ten bebūtų, nauja svetainės versija jau beveik paruošta, liko tik forumo duomenų migravimas į phpbb ir phpbb išvaizdos sutvarkymas. Kadangi vasaros metu sunku rasti laiko prisėsti prie kompiuterio, tai reikalai šiek tiek sustojo. Bet trūksta tik kokių dviejų laisvų savaitgalių ir bus naujas ubuntu.lt veidas ir kūnas.

REX
  • 18 Rugp '09

Sakyčiau reikia džiaugtis, kad apskritai dar kažkas, kažką daro, o ne atėjus atsiprašant pyzdavot. Kas nori pasisakyt randa kur pasisakyt, vienas minusas nėra "edit", bet nuo to nemirštama
Svetainė nepatinka? - na tai kaip buvo sakyta yra gerokai daugiau kitų, kurios geresnės, ar ten rašomi pagyrimai už tai kad jos geros?
Galvą dedu, kad pagyrimų rašyti niekas neišmoko, išmoko tik burbėt, kad tas negerai, anas negerai ir panašiai...
Pvz. aš asmeniškai dėkingas šiam forumui jau vien už tai, kad čia susipažinau su Ubuntu ir apskritai Linux, ir man nusispjaut, koks jo dizainas, ar išvaizda, aš matau turinį, gerus įdomius žmones, kurie kažką daro, kad kiti mažiau išmanantys susirastų reikalinga info..
Na ką čia šnekėt, juk dauguma patys žinote kas yra kaip....

REX
  • 18 Rugp '09

@sirex
Jei žadate daryti PhpBB3, tai patarimas:
prieš keldami duomenis į naują foruma, susirinkite iškart reikalingus modus, kad jei kas nepavyktų, galima būtų tiesiog perdiegti phpbb iš naujo(jis ten greitai diegiasi)
Manau turėtų būti SEO modas, greitas atsakymas ir RSS modas. Čia pagrindiniai.. visa kita tik apkraus papildomai forumą.
p.s. čia tik mano nuomonė, gal pas tave yra kitų planų.

• 18 Rugp '09

Del sito viso reikalo man viskas aisku: tinklapis pasenes tiek isvaizda tiek turiniu.Viskas yra tvarkoma ir bus sutvarkyta.Visiem viskas manau turetu but aisku ka sirex pazadejo ir belieka laukt rezultato.Ir maziau bambet del svetaines.

Atsakyti