Prašau pagalbos, aš naujokas.

B
  • 26 Rugp '09

Sveiki! Aš jūsų norėčiau paprašyti pagalbos dėl ,bet kokių programų įdiegimo. Dabar noriu įsirašyti poweriso ir nežinau kaip tai padaryti. Labai prašau jūsų pagalbos nes šiandien įsidiegiau Ubuntu.
Ačiū

R
  • 26 Rugp '09

Geriau paklausk ka nori daryt su programom,kokiu funkciju reikia.Ir kodel butent poweriso?Naujokui nepatariu kompiliuot tokiu budu is archyvo kur davei.Ubuntu skirtu programu yra cia: www.getdeb.net Ten yra aprasymai.

B
  • 26 Rugp '09

man reikia programos kuri mountintu bin ar cue

R
  • 26 Rugp '09

Siek tiek nesupratau,nori mountinti windows failus ubunte?

B
  • 26 Rugp '09

bin failus

A
  • 26 Rugp '09

Terminale užrašyk:
cd /home/kelias_iki_tavo_bin_failo...
po to pamėgink:
bin2iso failovardas.bin failovardas.iso

jei pasiseks turėsi iso formata ir galėsi be vargo mount'inti

Iš karto noriu įspėti kad piratauti ant linux'o yra sunkiau nei ant windows, tad reiktų gerbti autorines teisės ir įsigyti legalų kompaktinį diską

R
  • 27 Rugp '09

Dar yra budas windows programas paleist ubunte: isiinstaliuot Wine (toks tipo emuliatorius,leidziantis paleist windowsinius exe failus).Wine instaliuojam terminale : sudo apt-get install wine arba ieskom synaptice.Kai suinstaliuoji wine, tada gali bandyt instaliuot windows programas (ne visos veikia).Bandziau sita tavo PowerIso, veikia gerai

S
  • 27 Rugp '09

Naujokai programas gali diegti per Firefox. Adreso laukelyje reikia rašyti apt://programos-pavadinimas (pvz. apt://wine). Manau, kad toks būdas naujokams lengvesnis

D
  • 27 Rugp '09

@ bigme
Išarchivuok tą failą, spausk alt+f2, įrašyk gksu nautilus, nueik į filesystem>/usr/bin, nukopijuok/įkelk poweriso ir atsidaręs teminalą rašyk: poweriso -? (rasi visą sarašą ką jis sugeba, beto grafinės valdymo išvaizdos neturi, viskas paprasta ir vyksta terminale).

V
  • 27 Lap '09

Naudok acetone iso- jis geriausias ir tokius kaip tavo formatus virškina be vargo.