neveikia internetas

T
  • 29 Rugp '09

Sveiki. Man iskilo problema. kai prisijungiu prie interneto jis man neveikia, bet ant kompu su xp ar vista viskas normal. Nezinote kaip isspresti problema?

I
  • 29 Rugp '09

Kas neveikia kai prisijungi prie interneto?

V
  • 29 Rugp '09

Kurią Ubuntu versiją naudoji? Man buvo panašių problemų su Ubuntu 8.10, prisijungus prie VUB routerių, nebūdavo interneto, nors su Vista būdavo. 9.04 tokių problemų nebeliko

V
  • 29 Rugp '09

Sorry, ne ubuntu, o kubuntu. Pamiršau kad čia kubuntu forumas

T
  • 29 Rugp '09

prisijungiu , atrodo viskas normaliai bet interneto ner:(.

F
  • 31 Spa '09

tik google veikia kas per nesamone....

F
  • 2 Lap '09

vienu zodziu... nustatymai lyg ir geri bet vistiek neina nei viena versija ubuntu,kubuntu ir pan. nekrauna puslapiu ir viskas...

S
  • 4 Lap '09

o tu garantuotas, kad prie interneto prisijungges? kad gogole uzkrauna - gal paprasciausiai is casho. siaip mano patirtis, kad default'inis tinklo klientas tiek ubuntu tiek kubuntu - lievas. tenka naudot sena gera wicd. niekada neapvilia. na tik neissiaiskinau kodel nepavyksta prisijungt prie tinklo, jei signalas silpnesnis (nors windai prisijungt sugeba)

S
  • 4 Lap '09

Tikrai kažkas yra negerai 9,04. Būdavo skype veikia o viskas kita, nei viena naršyklė neranda serverio.

F
  • 6 Lap '09

google paieska veikia,tik neuzkrauna puslapiu i kuriuos norima ieit... senesne versija ubuntu irgi ta pati daro galvosukis uz milijona