Linux linpus

_
  • 8 Rugs '09

Sveiki,

pirkau naują kompiuterį su linux linpus. Deja, linux'ai man nereikalingi ir norėtųsi jų atsikratyti. Diegiant windows'us randa klaidą, kiek spėjau išsiaiškinti - tai dėl kompiuteryje esančių linux'ų. Išbandžiau kelis būdus išvalyti linux'us, tačiau neveikia. Gal galite išsamiai paaiškinti kas kaip, nes jau nebesuprantu:)

Dėkui.
Karolis

R
  • 8 Rugs '09

Geriau issamiau pasakyk kokia klaida?

R
  • 8 Rugs '09

Kokiais budais,sluota ar ka?Linux jokiais budais netrukdo instaliuot windowsu.Tik tavo ziniu trukumas,

_
  • 8 Rugs '09

Taip, tikriausiai bus mano žinių trūkumas. Bėda tokia. Įjungus kompiuterį, spaudinėju esc ir tada užsikrauna boot meniu, pasirenku, kad krautų iš cd. Krauna win, prasideda instaliacija(?), tačiau vėliau atsiranda klaida, kad kažkas yra su hdd, įtaria virusus. Kažkur teko skaityti, kad tai dėl linux, gal aš ir klystu. Bandžiau per komandines eilute, prisijungęs kaip root juos išvalyt komandom. Rašant fdisk /mbr ir panašiomis komandomis. Tačiau neranda tokių direktorijų ir man niekaip nepavyksta.

R
  • 8 Rugs '09

Nelabai cia rasi windows expertu instalecijos klausimais.Butu gerai kreiptis i microsoft suporta tokiais klausimais, o ne cia.Man dar kyla pvz daug klausimu-kuom tu tikras,jeigu hd naujas,tai jis turi but geras?Ir galiausiai tas instalecinis diskas ar geras?Tokie klausimai kyla,nes esu rases ir windows ant linux (trynes linux) ir atvirksciai,tokiu klaidu niekad nebuvo.Seip tai idomi situacija.

V
  • 8 Rugs '09

Pabandyk su „Hiren“ BootCD.

_
  • 8 Rugs '09

Išbandžiau keletą win diskų. Hdd, kiek surpantu, turėtų būti sveikas, nes linuxai puikiai veikia. Pradžioje šitam kompiuteryje buvo red flag linuxai, kurie neturi grafinės aplinkos, tada įrašiau linpus. Kiek bandžiau XP, visada ta pati klaida. Na reikės bandyt kreiptis į win žinovus:)

R
  • 8 Rugs '09

Butum isirases ubuntu,butum rades cia normalia pagalba Dabar rasai kazkokius kinietiskus linux...

_
  • 8 Rugs '09

Na tarkim o kaip ubuntu išvalyt be pėdsakų iš kompiuterio, gal tiks pritaikyti ir maniškiams?

R
  • 8 Rugs '09

Ubuntu paprasciausia naikinasi-tiesiog su win install disku formatuoji hd ir viskas.Jokiu problemu.Bet cia yra netas.Parsisiusk sita labai maza linux distra skirsniams speceliai tvarkyt.Isarchyvuok ir isirasyk iso i kompakta:
http://sourceforge.net/projects/partedm ... p/download
Ten rasi programa ir suformatuosi diska kaip noresi.

R
  • 8 Rugs '09

Sita distra nesiraso i hd,ji tik pasileidzia live cd.

_
  • 8 Rugs '09

Jį bootint dar neužkrovus linuxų, taip? Dėkui už operatyvią pagalbą:)

R
  • 8 Rugs '09

taip,ikisi cd ir reboot

_
  • 8 Rugs '09

Aišku, dėkui, bandau, žiūrėsiu. Dar kartą dėkui.

V
  • 8 Rugs '09

Ar kartais kompiuteris ne Acer Aspire One? Modelis (AOA110) su Linpus Linux komplektuojamas su SSD, o ne - HDD. Modelis (AO751) su HDD ir su WinXP.

_
  • 8 Rugs '09

Deja, ne. Kompiuteris asus:)

V
  • 8 Rugs '09

O koks hardas?

S
starka
don Pedrilio
  • 9 Rugs '09

teko su tokia panasia problema susidurti neseniai.. iveikta ji buvo taip:
sukurtas buvo c:\ skirsnis 50-100mb, FAT32 sitema. jis padarytas bootinis-(atskeliau,formatavau,uzdejau flaga boot su 'gparted live cd').
BIOS'e nustaciau kad 1boot: flopy, 2 cd-rom, 3boot: c HDD.
uzsikrovus is startup flopy (butinai su win98) padaryta komanda "sys c:" (be kabuciu).
tada perkrauni pc ir instaliuoji xp paprastai is cd.
disko c: taip ir palieki, nieko su juo nedarai.
gal ir tau pades taip.

p.s. i si kompa trynes-instaliaves win buvau ne karta, ir viskas buvo ok, bet kazkada perinstaliavau i ubuntu. paskui ubuntu istryniau ir bandziau instaliuoti win, ir tada prasidejo tipo hdd problemos mistika

D
  • 9 Rugs '09

tu kai rasai windows xp, nemoki istrinti is hardo linux?