Prisijungti

Del Programu

• 9 Rugs '09

taip turiu beda. Atsisiunciau is svetainiu daug programu bet visi .exe galune negaliu naudotis :S .deb nerandu tokiais pavadinimais kiek as supratau ar girdejau is .exe galima padaryti .deb ir kaip?

starkadon Pedrilio
  • 9 Rugs '09

isirasyk win xp arba w7 ir busi laimingesnis

• 9 Rugs '09

@domasc123
Jeigu esi protingas,tai suprask viena:Linux nera windows.Cia daugkas kitaip.Jeigu tu nori i linux kist ta pati suda kaip i windows,tai kaip sake starka,tau cia nevieta.Jeigu pasirinkai linux,tai geriau klausk kaip kokia nors tau reikiama uzduoti padaryt ir su kokia programa.

REX
  • 14 Rugs '09

@domasc123
Linux programoms naudoja tekstinius failus. Exe gi failai kuriami kompiliatoriumi ir kuriami taip, kad neturi atgalinio išėjimo. Iš .exe failo nebepadarysi pradinio kodo kurį galėtum perskaityti(nekalbu apie self extract failus).
Todėl pamiršk tu tuos exe, arba naudok juos su wine pagalba. Įdiek į Ubuntu wine ir žaisk su savo .exe failais į sveikatą.

• 14 Rugs '09

Tai jam linux sake jau nusibodo

• 15 Rugs '09

domasc123l, mestelk lista programu kokiu nori ir mes tau pasakysim alternatyvas ir arba kaip jas pajungti ant linux

kiek as esu bandes daug kas eina per wine, bet ju pats ju daug nenaudojaui nes patys linux turi geresniu alternatyvu mano atveju

REX
  • 15 Rugs '09

Asmeniškai aš per wine naudoju tik Photoshopa(ačiū raimeksas), winamp(ID3 tagams nustatyti) ir mIRC(šitą naudoju pastoviai).
Visa kita radau Linux programose. Jų pilnai užtenka.
Jei mokėčiau Phyton kalbą atsisakyčiau ir mIRC, pasidaryčiau pagal save XChat. Bet kol kas dar darau mIRC scriptus pats, tai ir naudoju mIRC, jis veikia taip, kaip noriu pats.

• 7 Geg '10

Man per wine mIRC puikia veikia tik, kad su grafika kažkas, to mirksėt keistai pradeda langai, to nerodo vartotojų kanale nebent pažymi ta vieta... Nu gal čia reikia wine nustatymus keist nžn

• 7 Geg '10

@Cause rašė:
Man per wine mIRC puikia veikia tik, kad su grafika kažkas, to mirksėt keistai pradeda langai, to nerodo vartotojų kanale nebent pažymi ta vieta... Nu gal čia reikia wine nustatymus keist nžn

Tu kazkaip keistai supranti zodi 'puikiai'

Atsakyti