linux ir windows xp

D
  • 11 Rugs '09

Turiu problemele, atsisiunciau windows xp, galune .iso, bet neaina paleisti arba instlaiuoti ju. Tai pagal mano prota man reikia programos, kad galeciau isirasyti i diska windows xp, gal turite pasiulymu?

R
  • 11 Rugs '09

Ka tu cia veiki su savo windows problemom?

D
  • 11 Rugs '09

Sound&Video>Brasero>Burn image. Naudosi virtualbox ar ubuntu "nebemielas" Palieki mus, domasc123?

D
  • 11 Rugs '09

atsibodo jau linux :S, nea turiu kita beda irasiau i diska windowsus bet i folderi windows reik kazkaip is windows folerio istraukti windowsSP3.iso i viesaja direktoryje, o ne foldery, del to nenuskaito windowsu... O diskas 700mb, vienkartinis nesinori sugadint imanoma? Kazkaip perkelti ir t.t nes cut nera :S

D
  • 11 Rugs '09

Tai nori pačiame xp cd pertvarkyti failus, tai daryk taip, įdėk cd, atsiversk terminalą ir įrašyk: dd if=/dev/cdrom of=/home/vartotojas/Desktop/pavadinimas.iso (vartotojas tai tu, pavadinimas - betkos), iš cd "pagamins" .iso Poto terminale: sudo apt-get install isomaster (rasi Sound&Videos>Isomaster). File>Open>.iso ir ten apatinėje dalyje tvarkyk, poto "save as". Tikiuosi išeis.

R
  • 12 Rugs '09

Man atrodo jis nemoka irasyt.ISO neiraso kaip atvaizdy,bet kisa i folderi.Atsidarius CD pamato ne failus, o ISO.

A
  • 12 Rugs '09

windowsas valdo tam zmogui kaip tik ismoks gal irasyt