driveriai???

N
  • 26 Rugs '09

nusipirkau kompa asus k40ij su linux os, man draugas suinstaliavo ubuntu 9.04 ir atrodytu viskas gerai, bet (kaip as suprantu) nera suinstaliuoti driveriai nes paziurejus administration hardware drivers ten nieko nera...o kompaktu su setup.exe nepaleidzia...kaip man juos susiinstaliuoti?

A
  • 26 Rugs '09

Tiesą sakant jei nebūtų visai driverių tu nesugebėtum nueiti iki to administration hardware (jo nematytum).. Ar paleidus mp3 tu ją girdi (jei taip garso driveriai jau yra) žodžiu gal yra konkrečiai dalykas kas tau neveikia ar veikia ne taip kaip norėtum?
Kitu atveju tu jau turi driverius (pamiršk tuos diskus su setup.exe)

M
  • 26 Rugs '09

O kam tau draiveriai ubuntuose? juk viskas veikia, ane? windowsams skirti driveriai net netinka. o jei nori instaliuoti programas su *.exe tai prieš tai turi įsidėgti wine. Ir tai tik tuo atveju jei nėra linuksinės alternatyvos. Ir apskritai siūlau draugui pastatyt alaus ir jis tau viską sutvarkys ką norėsi

R
  • 26 Rugs '09

Tame ir geris ubunte,kad kartais jokiu draiveriu nereikia.Pvz man nereikia jokiu,nes viskas veikia.Bet nereiskiakad draiveriu nera.Jie tiesiog buna jau instaliaciniam ubuntu CD ir priklausomai nuo kompo sudedamuju daliu instaliuojasi.Taigi neskubek kist draiveriu.O .exe draiveriai skirti tik windowsam!!!

N
  • 26 Rugs '09

labai aciu uz paaiskinimus, bet as ir nesuprantu tada kas daros nes nera pas mane garso, negaliu prisijunkt interneto ir dar nieko negaliu isikelt ir isirasyt nes raso kad nera vietos!!! tai kas tada cia blogai?

A
  • 26 Rugs '09

ka darant nera garso?kokiu budu jungi interneta?i kur bandai kelt failus?

R
  • 26 Rugs '09

Truksta vietos,nes negerai suinstaliuotas ubuntu.Sisteminis ar /home skirsnis gali buti permazas.O gal ir visa sistema "sukista" i viena maza skirsni.