Kaip susikonfiguruoti DSL modema Lucent - Cell-22A-GX-E?

R
  • 14 Bir '06

Gal kas gali padet? Pajungiau modema per Lan, bet kai parasau sudo pppoeconf, paraso error kad neranda modemo, del ko cia gali but, ar ka ne taip darau? Prasau jusu pagalbos. Ar tai gali but del to kad ne idiegiau motineles driver'ius?

A
  • 17 Bir '06

Greičiausiai ubuntu neatpažino Lan kortos. Surink komandą „ifconfig“ ir pradžioje pasižūrėk ar yra sąraše eth0.

J
  • 18 Bir '06

Nu siaip as ir manau kad reikalas ne nuo modemo priklauso. Mano modemas irgi Lucent, bet problemu su instaliacija neiskilo

R
  • 18 Bir '06

Surinkau sia komanda ir nera ten eth0. Dar bandziau rasyt ifconfig eth0 neko neranda irgi. Tai turbut neatpazysta lan kortos. Pas mane motinele Asrock K8-Upgrade-1689 ir nelabai randu jai draiveriu gal kas turi?

A
  • 21 Bir '06

Pagal gamintoją pas jus plokštėje yra ULi M5261/M5263 Based Fast Ethernet kontroleris, ir reikia uli526x.ko tvarkyklės. Pamėgink surinkti komandą „sudo modprobe uli256x“- turėtų pasileisti. Jei pasileis, tai papildykit /etc/modules failą eilute„ uli256x “

N
  • 14 Lie '06

Pas mane manau viskas gerai, tik nezinau ka pasarinkti kur raso modemo prievadas, jo automatiskai neaptinka ir beto is kur man gauti paslaugu tiekejo numeri ? Ir ar cia butina ?

A
  • 10 Lie '07

Kokį velnią, nuti, gamini? Jei pas tave bet koks DSL modemas, tai prie ko čia prievadai ir tiekėjo nr.? Viso to reikia dial-up modemams. DSL reikia tinklo kortos parametrų. Su USB DSL modemais geriau neprasidėti.