Plasma-desktop crash

S
  • 9 Lap '09

Sveiki. Susiduriau su eiline problema. Si karta paleidus pc nebeuzsikrauna plasma-desktop (PID: 1628 Signal: 11 (Framgentation fault)). Gal kas susidure su tokia problema? Kubuntu 9.10. Jau kubuntu pradeda nervinti... Langines ir tos stabilesnes buvo. Nuo 9.10 isejimo jau 7 kartus perisntaliuot teko. Vis kazkas pradeda luzineti ir neveikti... Teks matyt prie ubuntu grizt...

V
  • 19 Lap '09

Ubuntu su kde nesusišneka nuo seniausių laikų
Tad jei nori kde tai kėliauk į kitas distrubucijas kur "kde by default"

S
  • 28 Lap '09

Atvirai pasakius nesupratau kuo cia detas ubuntu? Argi kubuntu nera su kde po default'u? Blogai, kad kai kurios kde programos man labiau patogios nei ubuntu alternatyvos. Vakar dar karta bandziau kubuntu susimest - rezultatas tas pats - crash'as iskart

R
  • 28 Lap '09

Aš jau kurį laiką pastebiu tokį dalyką: kai kuri hardware niekaip nesuderinama ne tai kad su kokia atskira distra, bet su darbastalio aplinka. Pvz. man irgi niekaip neįmanoma "sveikai" naudotis KDE, netgi XFCE visokių kliurku būna. Atrodo laptopas sukurtas būtent GNOME. Kaip ir keistai atrodo...

S
  • 29 Lap '09

na nebutinai. ankstesneje kubuntu versijoje, kai nebuvo plasmos, tai tokiu bajeriu nepasitaike. taciau dabar matyt teks gnomu naudotis, nors be keletos kde programu neissiversiu

S
  • 3 Vas '10

raimexai,
matyt teisus su laptopais kde nedraugauja. kai uzkniso ubuntu ir kubuntu perejau prie opensuse su kde. dziaugiaus gal savaite ir vle tie patys bajeriai. teko suse gnome perinstaliuot.

S
starka
don Pedrilio
  • 3 Vas '10

tai, kad kde aplinakai skirtas programas gali paleisti ir per gnomą. sumeta kde bibliotekas ir viskas pasileidžia. tiesa- bandyta tik su keleta programų, tai apie visas negaliu 100% garantuoti.

R
  • 3 Vas '10

@siriso
Aš žinok su KDE jau gal antras mėnuo. Tiesiog "nurašiau" visas bėdas ant nevykusios defaultinės Kubuntu KDE versijos. Atsinaujinau pirmiausia į KDE 4.3.4- nustojo plazma krešint. Dabar 4.4 RC2- nėkarto nenulužo, grafika veikia gerai-nebėra ant darbastalio uždarytų langų fragmentų. Toks jausmas, kad vėl draugausiu su KDE kaip ir pradėjau.

M
  • 3 Vas '10

na man ir kde veikai
zadu ten ir pasilikti

S
  • 3 Vas '10

@ starka
zinau. ne naujiena. tik, kad po gnome kde visos bibliotekos kai kada nesamoniu pridaro, o ir ner noro papildomo balasto turet,

@ raimexas
hmmm... susej kde 4 buvo (ne beta). bet ligos tos pacios pasireiske: pradzioj kazkas is apletu paluzinej, o paskui jau desktopas uzluzo. kazkaip persai mints, jog nepavyks paleist del gelezies.
o antra vertus - kiekvienoj aplinkoj savi + ir -.

P
  • 5 Vas '10

4.3.5 ar 4.4 buvo susej ?

S
  • 7 Vas '10

rasiau gi, kad ne kde 4.4. 4.3.5 vadinasi problema jau pamirsta. pristaikiau gnoma pagal savo poreikius ir niekuo nebesiskundziu. p.s. sukasi kiek greiciau nei ubuntu ir nera ikyriu apletu klaidu.