internetas

C
  • 30 Bir '06

Sveiki. Suinstaliavus naujausia Kubuntu daper drake kazkodel niekaip neveikia internetas. Nors parametruose viska atrodo randa automatiskai. Pas mane interneto paslaugas teikia Erdves. Kas galetu buti?

J
  • 30 Bir '06

Nu siaip internetas turetu veikti, nebent gal pas tave neatpazista tinklo plokstes?

C
  • 1 Lie '06

uztat kad atpazista:) Kai instaliavau Kubuntu, nebuvau pajunges intero, pajungiau veliau, bet negi dabar is naujo perinstaliuoti?

C
  • 1 Lie '06

Konsoleje ivedus "ifconfig eth0" Visus adresus tvarkingai rodo, tik kur RX packets ir TX packets rodo errors.

C
  • 4 Lie '06

As prie to pačio parašysiu savo klausimą. Turėjau erdvių bevielį internetą ir viskas buvo ok. Vakar pakeičiau į teo bazinį internetą tik nemoku sukonfiguruoti kad veiktų ant KUBUNTU 6.06 Dapper. Naujai instaliuojant, instaliavimo metu suvedžiau prašomus duomenis, bet neveikia vistiek. Kiek suprantu reikia instaliuoti PPPoE ir PPPoEconfig ane. Nes čia internetas per ADSL modemą. Laukiu patarimų.

S
  • 4 Lie '06

Cacunia apie tai jau labai daug kalbeta pasinaudok paieshka.

C
  • 4 Lie '06

Thank's jau radau straipsni per paiešką. Grįžęs namo bandysiu pritaikyti. Jei kils nesklandumų rašysiu čia Juk jūs čia beveik viską žinote. Aš jau buvau pradėję panikuoti

C
  • 4 Lie '06

Jau susitvarkiau. Jėga, internetas yra :):)

J
  • 26 Sau '07

duok sava skype nick caciuna padetum man susikonfiguruot modema nes vis man time out rodo