Gal reikėtų keisti forumą?

D
  • 27 Sau '10

phpbb turi vieną idiotišką savybę - savo originalų slaptažodžių hashinimą. Dėl to naudotojų slaptažodžių neįmanoma perkelti į kitas forumų sistemas.
Visgi kai pats buvau priėjęs ribą "viskas, su phpbb baigta", labiausiai žvalgiausi į bbpress. Patiko RSS ant kiekvieno kampo, patiko kad pranešimus taginti gali kas tik nori. Yra ir forumo importavimo iš phpbb įrankis. Aišku, slaptažodžius reikia resetinti.

D
  • 10 Vas '10

Aš šitame forume nelabai daug laiko, bet pasigendu dviejų mygtukų, tai būtų redagavimas ir cituoti pranešimą. Nes jie tikrai būna ant phpbb. Čia jų tikrai nėra, ar aš tik nematau ?

A
  • 5 Spa '10

@Deluxer rašė:
Aš šitame forume nelabai daug laiko, bet pasigendu dviejų mygtukų, tai būtų redagavimas ir cituoti pranešimą. Nes jie tikrai būna ant phpbb. Čia jų tikrai nėra, ar aš tik nematau ?

Yra redagavimas, bet jis tik laikinas, o citavimas visada buvo.
Pasiūlymas forumo administratoriui: galbūt būtų galima prailginti žinutės redagavimo laiką? Kartais rašydamas ilgą pranešimą padarai klaidų, arba po kiek laiko prisimeni, kad praleidai kažką, kokią svarbią mintį, suprantu, rašant trumpą pranešimą tai neaktualu, bet kai ilgus rašai, ilgesnis pranešimo redagavimo laikas labai padėtų, tarkim, dar prailginti kokį 20-30min.

S
Shookees
Paulius
  • 5 Spa '10

MightmediaCMS man iš tikrųjų labai patinka, ir gan ilgai atidirbtas projektas.
Vienas iš pavyzdžių kai MM pritaikoma: matieka.lt

E
  • 5 Spa '10

Man tas MM forumas nelabai patinka, norint kad būtų patogus forumas (kas ubuntu.lt atvėju aktualiausia) reikėtų daug padirbėti, be to bent jau ša nelabai suprantu kaip reiktų perkelti visas forumo temas, pranešimus, vartotojus, kad nebūtų iškraipymų. O pati TVS kaip paprastam tinklapiui (ne forumui) man visai patiko. Tai tik mano nuomonė.

N
  • 5 Spa '10

pasiilgau senojo ubuntu forumo buvo paprastas ir patogus gal reiketu sugrizt prie senojo ubuntu forumo? arba bent jau kazka panasaus pritaikyt kaip ir ubuntu.com forume?

A
  • 5 Spa '10

@notall rašė:
pasiilgau senojo ubuntu forumo buvo paprastas ir patogus gal reiketu sugrizt prie senojo ubuntu forumo? arba bent jau kazka panasaus pritaikyt kaip ir ubuntu.com forume?

Šitas tobulas forumas, paprastas ir patogus, tik galėtų išsitempti į šonus daugiau t.y width="100%". Nes įdėjus didesne nuotrauką, jos visos nerodo, arba įkėlus kodą ji nukelia į kitą eilutę.

S
  • 5 Spa '10

Jei kada reikės migruoti prie kito forumo variklio, tai esu nužiūrėjęs visai neblogą: http://djangobb.org/

Bet, forumo perkėlimas yra gan nemažas darbas...

Žinutės redagavimo laiką padidinau iki 120 minučių.

A
  • 5 Spa '10

@sirex rašė:
Žinutės redagavimo laiką padidinau iki 120 minučių.

Dėkui, labai pravers. Kaip tas django pasikuriamas?

S
  • 6 Spa '10

DjangoBB pasileisti galima taip:

sudo apt-get install build-essential python-dev mercurial python-virtualenv python-xapian
virtualenv bb
cd bb
hg clone http://hg.djangobb.org/djangobb/
bin/pip install -r djangobb/requirements.txt
bin/pip install --upgrade djapian

Tada reikia atsidaryti djangobb/djangobb/settings.py failą ir jame pakeisti dvi eilutes į tai:

'ENGINE': 'django.db.backends.sqlite3',
'NAME': os.path.join(PROJECT_ROOT, 'my.db'),

Toliau:

bin/python djangobb/djangobb/manage.py syncdb
bin/python djangobb/djangobb/manage.py runserver

Galiausiai naršyklėje reikia atidaryti šį adresą:
http://127.0.0.1:8000/forum/

Done.

S
Shookees
Paulius
  • 6 Spa '10

Nežinau, django apžiūrinėjant didelio skirtumo nesimatė nuo šiuometinio phpbb. Turbūt acp kitoks, taip?

beje, eko, MM forumą galima nesunkiai redaguoti

S
  • 7 Spa '10

Skirtumas tas, kad phpBB žiauriai sunkiai customizinamas. Praktiškai yra duvariantai, arba naudoji tokį, koks yra, arba turi daug rūpesčių, jei nori kažką keisti.

DjangoBB yra kur kas paprasčiau pritaikomas visokiems poreikiams.

S
Shookees
Paulius
  • 7 Spa '10

m, o kas į tą customize'inimą įeitų?

A
  • 8 Spa '10

Žodžiu priėjus iki šios vietos:

abrius@abrius-desktop:~/bb$ bin/python djangobb/djangobb/manage.py syncdb
Traceback (most recent call last):
  File "djangobb/djangobb/manage.py", line 2, in <module>
    from django.core.management import execute_manager
ImportError: No module named django.core.management
S
  • 8 Spa '10

Matyt praleidai keletą komandų. Siūlau įcopy pastinti, po vieną komandą, o ne visas iš karto.