Xubuntu9.10+compiz = nesklandumai

N
  • 10 Grd '09

svariai supustas Xubuntu9.10 veike tvarkingai, suinstalinau compiz ir padariau compiz --replace. Po to man nebeiseina padidinti/pamazinti workplacu kiekio (po defaultu veikia 2) ir nebeveikia windows manageris, tikliau bandant ji atidaryti atsidaro tiesiog tuscias langas (ta pati problema islieka ir padarius xfce4 --replace).
Plius kaip padarau xfce4 --replace langai gaunasi be remo (t.y ju negali nesioti, kaip ir nera windowsu, tik kontentas)
Gal kas turit kokiu minciu?

V
  • 10 Grd '09

Sunku pasakyti. Kažin, ar gerai kišti Compiz į XFCE aplinką, nes ši aplinka skirta taupyti mažus kompiuterio resursus, o Compiz daugiau skirta jų rijimui

R
  • 10 Grd '09

Jeigu langai be rėmų tai gal:

emerald --replace

dar įrašai tą pačią komandą į sesijas.

N
  • 10 Grd '09

kas kam skirta +/- zinau XFCE todel ir patinka, kad nesvaisto bereikalingai resursu ant blizguciu. Bet nutiko taip, kad nusprendziau pasiziureti i blizgucius, zodziu susiradau bereikalingu problemu

Lagai be remu tik padarius xfce4 --replace, kai compiz buna ijungtas tai su langais viskas gerai buna, tik neveikia xfce windows manageris.

P.S. emerald --replace isbandysiu

R
  • 10 Grd '09

Oi, man atrodo aš suklydau... Išjungus efektus, jeigu nėra rėmų:

xfwm4
```arba

xfwm4 --replace
```
Ankščiau minėta komanda naudojama, kai ijungi efektus, o perkrovus kompa rėmų nėr.
O šeip XFCE su compiz puikiai sutaria kiek buvau bandęs.