Lubuntu

F
  • 21 Bal '10

na ismeginau as irgi 10.04 B2

na grazu ir ten visa kita

bet su Xorg ir Nvidia draveiriais kaip buvo bedos nuo 7.04 versijos, taip ir liko

nius niekaip man tie draiveriukai patys neisiraso vis tenka rankytem rasynet

F
  • 22 Bal '10

na ir nepavyksta man tu NVIDIA tvarkykliu pakurt

jau net erzinuos

X
  • 23 Bal '10

Pastebėjau, kad skirtingiem kompam skirtinga ir linux distribucija tinka. HP su nvidia tinka ubuntu ir kubuntu , acme su ati tinka kubuntu kde pagrindu ir opensuse (ubuntu laikas nuo laiko stabdo kompa- pjaunasi su ati), fujitsu amilo su integruotu vaizdu puikiai sukasi su lubuntu (dar nebandziau kubuntu su fujitsu- laukiu naujos versijos, o su ubuntu- kerta hdd, nepastato galvų į vietas išsijungiant).

Ar pasirodžius ubuntu 10.04 kartu bus išleista ir lubuntu 10.04? Ar lubuntu vėliau išlys?

A
  • 23 Bal '10

lubuntu 10.04 iseis 2 dienom veliau, bent jau su betaom taip buvo

V
  • 25 Bal '10

Gera naujieną
Išėjo Lubuntu Beta 3
http://people.ubuntu.com/~gilir/
Blogą naujieną. Neaišku kada final išeis, gali ir su 10.10.
http://lubuntu.net/blog/3

D
  • 26 Bal '10

Na jei taip bus, tai manau turės keist pavadinimą, į Lubuntu 10.10, o 10.4, bus kaip ir praleista...

A
  • 26 Bal '10

pariebejes ISO, net cia turbut imete visas kalbas galimas, kad nereiktu siustis. buvau pasibandes su flash, neinstaliavau, nes beta2 neveike bevielis, dingdavo vis. jei nebus final versijos , reiks netbook remix mestis, geras dalykas, pagreitejes

V
  • 26 Bal '10

@donatas_s
Čia aš pesimistišką prognozė parašiau. Greičiausią gegužės mėnesį išleis, vėliau negu Ubuntu.
@AP0323
Man Wi-fi puikiai pagavo ir laiko, Broadcom BCM4311.

Su Nvidia tvarkyklėm, tai taip teko ir man instaliuot rankytėm. Nenori instaliuot per Aparatinės įrangos tvarkyklės, nemato.

X
  • 27 Bal '10

Nežinau ar čia trūkumas ar privalumas kiekvienam spręsti pagal save.

Lubuntu neturi automatinio atnaujinimo t.y. nėra update managerio, o suinstaliavus tokį gnome- atnaujina ne visas programas. Viskas daroma rankomis.

Sudo apt-get update
sudo apt-get distro update

Dar- neįmanoma pakeisti klaviatūros išdėstymo. Pasirinktas default US - į Lt neleidžia perjungti. Tokia opcija yra, tik ji neaktyvi.

P
  • 28 Bal '10

Aš ir jau išbandžiau man patiko, tikrai. Tik man mano VMC nepavyko prijunkti, gal dėl to kad beta 1 dar tik bandęs buvau, beta 2 kiek girdėjau jau mato mano VMC modemą ir puikei su juo šneka. Manau niekas nesupyks jei bus sukurtas "lubuntu forumas" tarp kitų sąraše esančių forumų. manau kad taip bus patogiau daugeliu vartotojų.

D
  • 1 Geg '10

lubuntu lucid final test release, before announcing the public release - download.
Šaltinis: http://lubuntu.net/node/42

I
  • 3 Geg '10

Esu maloniai nustebintas distros greiciais ir lengvumu: LiveUSB veikia greiciau nei idiegtas Ubuntu Hardy LTS. Isidiegsiu i senuka Dell'a su 192 Mb RAMo, patestuosiu.

V
  • 4 Geg '10

Pliusai - rajumas, video rodo iškart (avi, flv), kelios darbalauko aplinkos.
Minusai:
1) Iš dėžutės nepaleisi Wi-Fi. Distribucijoje nėra tvarkyklių. Pabandžius instaliuot iš Ubuntu disko, galų gale bus pareikalautas gcc paketas, kuris neįeiną į distribuciją.
Dėl to pašios priežasties, negalimą instaliuot video tvarkyklių iš CD (USB rakto) ir t.t. Reikią „laido“.
2) Šriftai. Nėra popikselinio glotninimo LCD. Aš neradau. Atrodo šlykščiai. Reiks šriftais manipuliuoti.
Bendrai tai liuks OS. Manau tiks ir „mažyliams“ notebukams ir seneliams PC. Ramioje būsenoje 128 Mb RAM-o riją. Žiūrint su mplayer dvd filmą~149, paleidus chromium ~168.
Kur naujus kompiuterius dėsim?

R
  • 4 Geg '10

Man tai live cd sriftai labai grazus

Kazkaip nuotraukoj netgi blogesni kaip istikruju.

V
  • 4 Geg '10

Sans? Monitorius CRT ar LCD?
Minusai.
Dar pastebėjau problemas su garsu. Išstačiau visur 100, o garso stiprumas apie 50 % . Neaišku, kaip paduoti garsą plazmai. Reikią digital išvesties. Kur garso nustatymai?
Synaptik-e paieškos laukelis neaktyvus. Čia pas mane viena toks bugas?

R
  • 4 Geg '10

Sans. Pas man laptopas, LCD tikriausia Beto visada geriausia šriftas po defoult nusistato, nereikia rankom. Na aš neilgai žaidžiau, bet garsas ojojoj... Filmai irgi gražiai rodo, integruota kamera taippat.
PS
Quick search neaktyvus, bet salia yra rodykle (desiniau), ten Search- normaliai viska randa.

I
  • 4 Geg '10

Synaptic'e greitos paieškos laukelis neaktyvus, paprastas OK

V
  • 5 Geg '10

Na su šriftais susitvarkiau. Išvaizdoje nustačiau 11 dydį. Man tiko . Bet dėl raidės - ė, tai...
Su Chromium šriftais išsiaiškinsiu vėliau
Garsas irgi okey. Gnome-Mplayer nustatymuose> numatytas maišyklis nustačiau Master,0, buvo Master.
Ačiū už Synaptiko „problemą“.
Dar vienas minusas. Archyvatorius neišarchyvuoją .rar.

B
  • 5 Geg '10

@Vladasl rašė:
Dar vienas minusas. Archyvatorius neišarchyvuoją .rar.

Konsoleje rasyk sudo apt-get install rar

A
  • 5 Geg '10

ar bandet netbook rezima, ant betos3 ji ijungus, bet perkrovus, vel budavo paprastas desktopas, taip pat su belaidizu buvo problemos, su laidu sumetus driverius, padirbdavo ir pradedavo mirkset belaidzio lempute kompe ir dingdavo, dar buvo strigimo besikraunant, kas antra kart tik uzkraudavo, tokios 3 problemos buvo ant compaq mini 110c