Flash garso nėra ant 64 bit 9.10 kubuntu ir java neveikia

H
  • 7 Sau '10

Flash garso nėra ant 64 bit 9.10 kubuntu ir java neveikia.

H
  • 7 Sau '10

Filmai ir muzika su garsu, o pasirodo Quake live ir dar pora kuruos bandžiau žaidimų be.

S
starka
don Pedrilio
  • 7 Sau '10

tai yra tam skirti https://launchpad.net/~kubuntu-bugs ar kažkas panašaus ir raportuok ten bugus, o neverkšlenk vis kurdamas naujas temas. jei nori kad gerai veiktu kaip tu nori, tai turi ir pats kažką įdėti

H
  • 7 Sau '10

Jėzau, nepyk, kad iškilo problemų ir paklausiau. Turbūt man reik ieškot kokio windauso forumo, gal ten pagelbės.

S
starka
don Pedrilio
  • 7 Sau '10

aš ne Jėzus, aš dievas jei jau taip kreipiesi tu nepaklausei, tu tiesiog numetei kaulą ir tikiesi, kad tau kažkas jį apgrauš. tai parašyk tada ką darei, ką suinstaliavai ir kaip, kad neveikia. pagal tave dabar, tai, kad java veiktų instaliuok java viena problema išspręsta

H
  • 7 Sau '10

Dieve, esmė yra tame, kad aš neįsivaizduoju kaip java suinstaluot ant kde kur išmeta 50 paketų įrašius "java", nes ant gnome parašius java išmeta pora, ir jie padeda, kadangi nežinau kokia garso plokštė ir neysivaizduoju kur man turėtų rodyt koks eroras, tai taip ir gaunas, bet nesvarbu, dabar 32 su gnomu.

S
starka
don Pedrilio
  • 7 Sau '10

peace

R
  • 7 Sau '10

sudo apt-get install kubuntu-restricted-extras

Šitai turi išmokt kiekvienas ubuntu vartotojas, kaip maldą "Tėve mūsų..."
Jeigu šita "malda" nepadeda, tada rašyt čia. Nes taip išeina- "kodėl prisėdus prie kompo jis neįsijungia?" ...

E
  • 8 Sau '10

Pabandyk pašalinti pulse-audio ir perinstaliuoti alsa alsa-base alsa-oss

H
  • 8 Sau '10

Labai dėkui žmonės, bet aš jau su 32 bit, ir dar su gnomu, tai problemų kaip ir nebeliko.