Firefox nedailiai rodo tekstą

S
  • 7 Sau '10

Nuėjau į Sistema->Nustatymai->Išvaizda->Šriftai, pasirinkau vienspalvį vaizdavimą ir šriftus Arial 10pt. Viskas lyg ir gražu, tik ne Mozilla naršyklė, čia vaizdas kažkoks sulietas. Naudoju Gnome darbastalį, o popikselinis glotninimas man nepatinka. Štai taip atrodo tekstas naršyklėje: tekstas.png

R
  • 7 Sau '10

Nežinau, gal pažiūrėk Firefoxe: Taisa-Nuostatos-Žiniatinklis. Ten yra šriftą pasireguliuot. Gal tas kiek padės.

S
  • 7 Sau '10

Ten irgi bandžiau, bet čia kažkoks velnias, kad ir Skype taip pat blogai rodo. O pvz. OpenOffice.org viskas gerai kaip ir darbastalyje. Spėju, kad kažkur įjungta Anti-aliasing funkcija, bet kaip tą išjungt, tai neįsivaizduoju. Na aš noriu "aštrių" šriftų, kad atrodytų panašiau į Windows (ten gražu viskas)

R
  • 8 Sau '10

Kad windowse gražu, tai čia yra tavo asmenibė nuomonė O aš negaliu žiūrėt, man baisu...Ypač xp seniena trenkia
Radau kažką panašaus: http://forum.ubuntu.ru/index.php?topic=53415.0
...kiekvienam savo. Sunku ginčytis.

M
  • 3 Grd '10

Pas mane ne tik tekstą, kuriam perskaityti norisi užsidėti akinius, kurių nenešioju, bet ir reklaminius paveikslėlius grubiai lieja.

V
  • 3 Grd '10

@slotkevitch rašė:
... Spėju, kad kažkur įjungta Anti-aliasing funkcija, bet kaip tą išjungt, tai neįsivaizduoju.

Jei Nvidia video tvarkyklės, tai:
Sistema>Administravimas>Nvidia x server settings > Antialiasing settings. Tik kiek pabandžiau su nustatymais, tai vizualiai pagal mane jokio skirtumo.

S
Shookees
Paulius
  • 3 Grd '10

Žinok žiūriu į screenshot ir forumo tekstą - lygiai tas pats man rodos čia toks default

J
  • 6 Sau '11

Netik firefox, rodo kreivai ir chrome... labai erzina tas dalykas, akis skauda, viskas gaunasi sulieta... yra ideju kad graziai atvaizduotu kaip Win 7 ?

J
  • 7 Sau '11

Siūlau pabandyti Opera, ji šriftus piešia kiek kitaip, nei Firefox ar Chrome.

J
  • 11 Sau '11

Man opera netinka, naudoju specifinias programas ir sasajas per narsykle Duomenu bazes ir panasiai, tinka geriausiai Chrome, po to seka FireFox ir akys labai pavargsta, atgaiva prisedus prie Win 7 buna.... uztai dabar dvejoju ar del to teks atsisakyti Ubuntu 10.10 ir pereiti prie Win 7...

G
  • 11 Sau '11

Netik firefox, rodo kreivai ir chrome... labai erzina tas dalykas, akis skauda, viskas gaunasi sulieta... yra ideju kad graziai atvaizduotu kaip Win 7 ?

Gal pas tave įjungta RGBA, Compiz "blizgučiai" ? Pas mane buvo, vienam kompe, panašūs dalykai, išjungus RGBA, bei compiz, pasitaisė.

G
  • 12 Sau '11

Taisa>nuostatos->eilutėj "šriftai ir spalvos"->"kitkas"->atžymėk "vartoti tinklalapiuose nurodytus šriftus" iš dalies pagerina vaizdą, bet vistiek lieka netoks koks turi būt

C
  • 13 Sau '11

@Greitukasxxx rašė:

Netik firefox, rodo kreivai ir chrome... labai erzina tas dalykas, akis skauda, viskas gaunasi sulieta... yra ideju kad graziai atvaizduotu kaip Win 7 ?

Gal pas tave įjungta RGBA, Compiz "blizgučiai" ? Pas mane buvo, vienam kompe, panašūs dalykai, išjungus RGBA, bei compiz, pasitaisė.

Kaip visa tai atlikti?
Išmėginčiau. Nes ir pas mane tas pats, akių skausmas tiesiog, ir vien dėl šito negaliu pereiti iš Windows prie Ubuntu. Ar gal yra kokia kita Linux versija kuri kaip nors kitaip šriftus perteikia? Nes dabar viskas sulieta.

G
  • 13 Sau '11

Kaip visa tai atlikti?

O tai ar įjungta?
RGBA gali pašalint

sudo apt-get remove gtk2-module-rgba gnome-color-chooser

Compiz išjungi, spaudi dešinį pelės klaviša ant darbastalio Keisti darbastalio foną- Vaizdo efektai manau toliau suprasi.

G
  • 13 Sau '11

Ar gal yra kokia kita Linux versija kuri kaip nors kitaip šriftus perteikia? Nes dabar viskas sulieta.

Na iš draugiškų Fedora, Mandriva, OpenSuse.

C
  • 13 Sau '11

@Greitukasxxx rašė:
O tai ar įjungta?
RGBA gali pašalint

sudo apt-get remove gtk2-module-rgba gnome-color-chooser

Compiz išjungi, spaudi dešinį pelės klaviša ant darbastalio Keisti darbastalio foną- Vaizdo efektai manau toliau suprasi.

O iš kur man žinoti, bet mėginsiu trinti ir žiūrėsiu ar kas vyksta.
Tas Compiz tai čia vaizdo efektai, nes sprendžiu pagal tai kur reikia nueiti, bet tai ar čia visus juos išjungti ar kaip?
(dabar sunku pačiam mastyti, nes nepamenu kaip ten yra, o sėdžiu ne prie Ubuntu, būtų gerai konkrečiau viskas, nors įjungus gal ir susiprasiu)

C
  • 13 Sau '11

@Greitukasxxx rašė:

Ar gal yra kokia kita Linux versija kuri kaip nors kitaip šriftus perteikia? Nes dabar viskas sulieta.

Na iš draugiškų Fedora, Mandriva, OpenSuse.

O tai jos kitaip vaizduoja šriftus ar ne?
Nes jei su suliejimu ta pati bėda tai kam keisti sistema tuomet.. Klausiu ne todėl, jog noriu visas jas išmėginti, o tų kurie yra daug jų išbandę ir gali pasakyti kaip ten su šriftu perteikimu yra.

G
  • 13 Sau '11

O tai jos kitaip vaizduoja šriftus ar ne

Na nekitaip, bet kėkviena iš jų GNOME savaip "papimpina", o ir problema tavo nelabai aiški, gal dėl geležies bei tvarkyklių nesusikalbėjimo, gal pats ko nors primaigei, nes pas daugelį rodo gerai, nieko nelieja, o ir pas mane toks dalykas buvo viena karta pasitaikęs, iš kelių dešimčių kompiuterų ir tai dėl to, kad per daug įsijaučiau "blizgučius" kabinėdamas

Nes jei su suliejimu ta pati bėda tai kam keisti sistema tuomet

Na keist tikrai nereikia, tam yra Live USB, CD, DVD

C
  • 13 Sau '11

@Shookees rašė:
Žinok žiūriu į screenshot ir forumo tekstą - lygiai tas pats man rodos čia toks default

Su geležimi kaip ir viskas gerai, nes pasiūlė tas tvarkykles kurias ir turėjo, nebent jos nevisai tinka. Kas dėl paties tai ne, nes taip buvo jau tik įrašius. Ir beje paskaičius prieš tai buvusius komentarus kurį ir cituoju tai gaunasi toks įspūdis, jog taip ir turi būt ant Ubuntu, nors toks suliejimas man nėra priimtinas, kai žiūrėjau į temos autoriaus pradžioje įkelta paveiksliuką pats užsikrovęs Ubuntu tai tikrai skirtumo jokio nesimato, bet kai su Windows tai net baisiai skiriasi. O vaizdo tvarkyklėse visi suliejimai išjungti.