TEO internetas

T
  • 22 Sau '10

Sveiki,

niekaip nepavyksta senamE kompiuteryje prijungti TEO bazinio interneto (modemas ZTE 831), naudoju Ubuntu 9.10.

Pridedant naują DLL paskyrą prašoma įvest vartotojo vardą, service ir slaptažodį, nė nežinau ką vest service lauke, o gal to nė nereikia?

Patarkit kas žinot.

S
  • 22 Sau '10

Aš irgi prie ZTE kabelio su aštunta mėta. Nereikia jokių nustatymų vedinėt, dabar gi zebra naujai padarė, turi automatiškai pasijungt per wired network.

T
  • 22 Sau '10

O kaip dėl slaptažodžių ir kitko, nereik įvest?

E
  • 22 Sau '10

Šiaip aš pats tūrėjau tokį modemą tai į terminalą įrašius sudo pppoeconf ten suvedus savo duomenis man veikė, o poto konfiguruoti modemą reikėjo... man atrodo, kad įrašius į naršyklės paieškos langą http://192.168.1.1/ atsidarys pass: admin, 1234, 1111 ar dar gali būti 123456789 (čia tik variantai dažniausiai būna admin ar 1234:) ) o ten jau nepasakysiu (nepamenu)

P. S. čia tik mano patirtis ir jums gali tas netikti

E
  • 22 Sau '10

o dar tūrėtų pats aptinkt

V
  • 22 Sau '10

Viskas tinka kas parašytą instrukcijoje Windams, tik čia paprasčiau. Modemo nustatymuose pažiūrėk, kad sutiktų su pridėtos instrukcijos nustatymais.
Terminalo komanda paraše eko.
Grafinėje aplinkoje.
Pasileidžiam VPN konfigūruoti>DSL>pridėti
DSL užpildom langelius: naudotojas, servise gali rašyt ką nori, slaptažodis.
Pažiūrėk kaip su IP4 parametrais >metodas - automatinis PPPoE.

E
  • 23 Sau '10

yra bent 3 trys būdai ;D O šiaip dažniausiai aptinka pats (pas mane 9.04 ir aptiko, o kai buvo 9.10 neaptiko)

T
  • 23 Sau '10

Ačiū už atsakymus, per pppoeconf pavyko pajungti, ir per tą pačia komandą kelis kartus įjungiau iš naujo, deja kažko per daug prispaudžius ir per ją nebepajungė
Įsitikinau, kad su 256 mb ram neveikia greičiau kompiuteris naudojantis ubuntu, palieku prie xp.

E
  • 23 Sau '10

Neskubėk tu pagyvenk mėnesį be antivirusinių (kurios apkrauna tavo kompą) panaršyk po internetą siųskis ką tik nori nebijodamas virusų

T
  • 23 Sau '10

Naujasneme kompiuteryje esu įsirašęs Ubuntu 9.10 kaip pagrindinę, tai bandaus, tačiau trūksta tokių programų kaip irfanview, paint.net, offiso 2007, kažkaip dar niekaip neina priprast be to

E
  • 23 Sau '10

šiaip visos (ar bent jau dauguma) programų puikiai veikia ir nenaudoja labai daug resursų per emuliatorius aš rekomenduočiau wine, o šiaip yra daug alternatyvų (nemokamų ) paint'a atstoja gnome paint lygtai office'a open offic'e (tik su formatais kartas kyla bėdų) štai

V
  • 23 Sau '10

Tas pats pradžioje ir man kažko trūko, o po to laukė antras siurprizas, kiek Linux-e programų ir koks pasirinkimas.
Vietoj „OpenOfiso“ galimą naudoti „AbiWord“ arba „Lotus symphony“.
Wind-uose „Irafaniew“ nenaudojau, dėl programos nesaugumo, užteko Picasos.