SRWare Iron naršyklė

I
  • 22 Sau '10

Sveiki,
norėčiau išbandyti šią naršyklę. Atsisiunčiau binary failą, bandau paleisti per GUI - nieko. Terminale:
igelis@igelis-laptop:~/Desktop/iron-linux$ ./iron
./iron: /lib/tls/i686/cmov/libc.so.6: version `GLIBC_2.8' not found (required by ./iron)
Ar tai reiškia, kad su Hardy LTS versija negaliu naudotis Iron naršykle? Gal žinote ką daryti? Ačiū

V
  • 22 Sau '10

Ne, tai reiškia, kad neranda komponento GLIBC_2.8. Kas tai yra - nežinau. Pabandyk Synaptic'e paieškoti tokio paketo ir įdiegti. Nors jis labai man girdėtas

I
  • 22 Sau '10

įsimečiau per Snapticą GLIBC bibliotekas 2.7-10, bet vis vien terminale diegiant Iron, tą patį rašo

S
  • 22 Sau '10

Atsisiunčiau ir aš tos naršyklės tar.gz, išarchyvavau, pasileidau dukart pele pamygęs, jokių problemų.

Pabandyk Google chrome susiinstaliuot, gal tada ir šita veiks.

I
  • 23 Sau '10

settle, kuri Ubuntu versija tavo? Aš manau, kad problema ta, kad mano Hardy, o Iron skirtas naujasnėm.

S
starka
don Pedrilio
  • 24 Sau '10

reikia GLIBC_2.8, o ne 2.7-10. gali būti, kad tavo ubuntu naudojama versija yra per sena ir negali naudoti 2.8 kuri skirta aukštesnėms versijoms.

S
  • 24 Sau '10

Pas mane Mint8 (ubuntu 9.10).

I
  • 4 Rugp '11

Bandau dar kartą įsidegti šią naršyklę, tik šįkart ant F15. Kažką darau ne taip, įsivaizduoju: padėjau paleidimo failą /usr/bin/iron, o kur dėti visa kita (dabar guli /home/mano/Parsiuntimai)? Nes kai terminale ar alt+f2 rašau iron, man rašo, kad negali rasti Chrome.pak - kaip suprantu, jo tikrai nereikia dėti į /usr/bin