Disk sanitizer

S
  • 6 Vas '10

Turiu laptopą HP Compaq, jame buvo dvi operacinės - Windows (3 metai) ir Ubuntu (metai). Pamaniau, būtų gerai išvalyti kompą ir įsiinstaliuoti tik Ubuntu. BIOSuose yra toks Disk Sanitizer, juo ir išvaliau visą hardą. Bet dabar negaliu nieko instaliuoti. Windows'ams yra ten visokie bootstart flopikai, bet mano laptope nėra nei flopikų, nei aš pats noriu Windows'ų. Kokie būtų pasiūlymai? Tvarkyti kažką pačiam ar nešti kompą specams?
.

R
  • 6 Vas '10

Pabandyt reikėtų pasileidus ubuntu live cd, su Gparted programa skirsnius susikurt.

N
  • 6 Vas '10

nieko nereikia mesti. su gparted suformatuok ir viskas. padaryk kad pirma krautusi cd

A
  • 6 Vas '10

Čia juokas buvo, žmonės naudoja programas net nežinodami kam jos skirtos. Toks tas atradėjo skonis

V
  • 6 Vas '10

to almairsimas: Tu kažką painioji. Su tuo Sanitizer žmogus ištrynė hardo duomenis taip, kad jų nebūtų įmanoma atkurti. Tai nesugadina hardo. Jei tu suformatuoji hardą, tai galima atkurti iki 100% duomenų. Jei kažką įrašai į hardą, tai galima atkurti mažiau duomenų.

V
  • 6 Vas '10

Norint, kad niekas neatkurtų buvusių svarbių ar slaptų duomenų, reikia naudotis spec. ištrynimo programomis, kurios į laisvą vietą prirašo 0 ir 1, po to ištrina, arba naudoja kitokius algoritmus.

S
  • 6 Vas '10

almairsimas, neteršk forumo, tavo moralų čia niekam nereikia.

Disk Sanitiizer išvalo hardą be galimybės atkurti duomenis - tą ir norėjau padaryti.
Dabar įdėjus live cd diską, jis niekaip nepasileidžia net nustačius biosuose cd-romui pirmenybę ir atsiranda užrašas "non-System disk or disk error replace the disk and press any key". Kitame kompe tas live cd veikia. Pamenu, kai pirkau šį laptopą, taip pat negalėjau įrašyti os, nes hardas buvo švarus. Teko kviesti tada pagalbą iš BMS, atėjo, įdėjo kažkokį diską, nukopijavo iš jo kažką ir tada galėjau įrašyti os...

M
  • 6 Vas '10

dels slaptumo, manau geriau neaukoti to 50lt, nes daugiau negausi uz sena hd
o paprasciausiai ji sunaikinti senu patikimu metodu - i smulkius gabalelius
o del irasymo ubuntu, tai jei live cd pasileidzia tai ten kieta diska galima visaip is...
ir aisku sutvarkyti taip kaip tinka linux

A
  • 6 Vas '10

Tai aš ir siūliau kaip savoką saugiai išmesti hardą, o manęs mokyti nereikia. Manau naudos duodu šiam forumui, tad jei kas juokų nesupranta- siūlau subręsti.

S
  • 6 Vas '10

tavo juokų - kad ir kokie jie bebūtų - niekas neprivalo suprasti.
nerašyk postų, jeigu jie nesuteikia konkrečios pagalbos.

I
  • 7 Vas '10

almairsimas parašė kaip spręsti problemą + subtilų juokelį, kurį ne visi dar suprato

S
  • 11 Vas '10

Yra tokių internete parazituojančių tipų, kurie iš neturėjimo ką veikti mala š ir net mano, jog tai yra cool. Matyt, jų seksualinis gyvenimas nelabai vykęs...
Viską sėkmingai susitvarkiau, o HP kompų BIOS'uose esantis Disk Sanitizer yra pats geriausias būdas išvalyti hardą nuo visokių windows'inių šiukšlių ir tokiu būdu jį pilnai atnaujinti.