Prisijungti

Microsof office 2007 in Ubuntu

• 7 Vas '10

sveiki,
noreciau suzinoti ar yra imanoma per wine normaliai issidiekti office 2007??? Jei imanoma tai noreciau jiog paaiskintumet kaip, nes vien del sio microsoft kurinio negaliu pabegti nuo Windowsu....

P.S. jei butu imanoma kuo detaliau kaip idiekti, tiktu ir linaki kuriuose nurodyta kaip

Dekui

• 7 Vas '10
  • 7 Vas '10

Galimą programos PlayOnLinux pagalba.

• 7 Vas '10

Patarimas prieš diegiant ta ms office iš cd-dvd nusikopijuot į kompą, nes, bent jau man iš dvd, instaliuojant nulūždavo. Po to paleidi setup.exe su wine ir next, next install.

• 14 Bal '10

Man pavyko suinstaliuoti office 2007 bet kai bandau paleisti meta klaidas ir issijungia, kame saknys butu?1.png

• 14 Bal '10

O kur čia ieškosi bėdų, nepasisekė ir tiek

Man pačiam MSO 2003 neveikė excel, o ant 2007 neveikia powerpoint. Nors ir kitų per daug nebandžiau, kol kas nereikėjo.

• 14 Bal '10

Man pavyko suinstaliuoti office 2007 bet kai bandau paleisti meta klaidas ir issijungia, kame saknys butu?

Na jei labai to ms office reikia ant linux'ų, tai patarčiau CrossOver naudot, bent jau man tiek 2003, tiek 2007, sukasi be problemų, mėnesį, jei neklystu, duoda nemokamai išbandyt http://www.codeweavers.com/products/cxlinux/

• 14 Bal '10

Jei nepaslaptis, kokis biesas tame 2007 ofice tave taip laiko, kad niekaip be jo neiseina?

• 14 Bal '10

O kas tame M$ office 2007 yra ko nera OpenOffice3 ?
Jau gerus 2 metus naudojuosiu vien tik OpenOffice ir kolkas neturejau jokiu bedu atidarinejan dokumentus (2003-2007 m$ officu)

• 15 Bal '10

Labai lengva iseiti suradau , kai ismete klaida visada spausdavau OK, o dabar paspaudziau iksiuka, ir ka galvojat pasileido! ir nebemeto.

O Office 2007 tiesiog pripratimas, nes Open Office dar tenka pabludinti.

• 15 Bal '10

Pripratimas praeina kai reikia ms ofisą nusipirkti!

• 15 Bal '10

nestebuklus ir kainuoja Namu vartotojams

• 15 Bal '10

Tik neskiesk, kad legalius ant ubuntu naudoji, tiesa OEM galioja tik ant win

• 15 Bal '10

as turejau omenyje, kad nedaug kainuoja parduotuvese. Ka turiu tai tik legalius W7 bet vis tiek Ubuntu pasirinkau

• 27 Kov '11

turiu susimetes 2k7 offisa y ubuntu. klausimelis kaip ji padaryt defaultiniu softu? kad tarkim atidarytu .xls ir .doc failus automatiskai?
aciu.

• 28 Kov '11

O tokių failų savybėse nežiūrėjai su kuo atidaryt?

• 28 Kov '11

@raimeksas rašė:
O tokių failų savybėse nežiūrėjai su kuo atidaryt?

ziurejau, bet yra eile tarkim kokie 8 "microsoft office word 2007" o parinkus viena is ju nieko gero.
issprendziau pats, reik naudoti custom komanda. lengviausia tai taip pasidaryt, uzdet ikona ant desktopo wordo, tada eit i properties, ir nusikopijuot "command".
[edit] pasirodo ne velnio, wordas atsidaro, bet su "new document" [/edit]

Atsakyti