Ar yra naudojančių Edgy Eft?

S
  • 27 Lie '06

Ar yra žmonių kurie jau naudojat testinį Edgy Eft?

S
  • 1 Rugp '06

as meginau bet man kotai meniu nelabai veike tai gryzau prie dapper

J
  • 1 Rugp '06

testinius kai kada naudoju, bet gi cia pati pirmoji testine versija, tai jau ir taip aisku kad nebus pilnai uzbaigta ir stabili. Ko ja bandyt?

L
  • 4 Rugp '06

i vmware isidejau. dabar svarstau del naudojimo pagrindiniam kompiuteryj. jei naudot, tai tik updeitinti, kai paskelbta apie nauja alpha/bet versija, nes tada garantuotai eina viskas ir nera sistema uzlinkus, kas daznai seniau budavo developinant ubuntu. tiesa, pliusas, kad kernelis jau paruostas ir naujas bei gnome 2.15. 3 ar 4 bet labai "jaunas" irgi... tad verta dar palaukt.

bet niekas netrukdo su live cd pasizaist

J
  • 6 Rugp '06

Pazaist netrukdo, tik kompaktu gaila

S
  • 6 Rugp '06

pff.. naudok cd/dvd-rw arba usb raktus

L
  • 6 Rugp '06

suinstaliavus palieka tik security atnaujinimo šaltinius. jei kas nori, tai turi susidėti visus šaltinius.

Tiesa, radau, kad Litnet turi jau pas save veidrodį ir šiai versijai.

Manau, kad po gero mėnesio bus galima bandyti instaliuoti kaip pagrindinę sistemą

L
  • 6 Rugp '06

tiesa, po šios dienos updeito pilno užlinko edgy ) reiks pasidomėt kas ir kaip... tiesiog dar kartą įrodo, kad dar anksti kaip pagrindine sistemą naudot.

A
  • 9 Rugs '06

Pastebėti trūkumai: neįmanoma lietuviško Desktop Cd instaliuoti jei nėra inerneto, grafinės aplinkos terminale neįmanoma paleisti sudo pppoeconf (tik perėjus į lokalę (alt+f1) (vartotojas ubuntu slaptažodžio nėra).

A
  • 12 Rugs '06

Trūkumai: neįdeda grafinėje tinklų tvarkymo programoje esant rankiniam tinklo parametrų nustatymui gateway (šliuzo). Taisoma terminale „sudo route add default gw <šliuzo adresas> eth0“, o instaliuotoje į HDD taisant /etc/network/interfaces failą, pridedant eth0 sekcijoje eilutę„gateway <šliuzo adresas>“.
Nedirba Opendict žodynai
Firefox neįmanoma importuoti iš failo jau paruoštų adresų.

K
  • 12 Rugs '06

Man OpenDict žodynai dirba. Bet aš ne naujai diegiau Edgy, o Dapper
atnaujinau iki Edgy (tik pataisiau sources.list).

L
  • 12 Rugs '06

kuo pasireiskia tas nedirbimas zodynu?

A
  • 17 Rugs '06

Pradžioje prieš 2 savaites bandant webalkonas tiesiog užgesdavo langas. Po to, tikriausiai po kelių atnaujinimų, langas neužgęsta, bet rašo, kad negalima autorizacija. Šiuo metu Led veikia be priekaištų. Bet prieš 2 dienas įdiegus atnaujinimus, nepasileidžia mozilla-firefox 2.0 beta2. Rašo:
XML sintaksės klaida: neapibrėžtas objektas
Vieta: chrome://browser/content/browser.xul
Eilutė: 1140, Stulpelis: 9: <toolbarbutton id="go-button"
--------^ <menuitem id="menu_HelpPopup_reportPhishingtoolmenu"
----^
Teko instaliuoti epiphany, kad naršyti internete.

L
  • 19 Rugs '06

del firefox, pasidaryk nauja profaila

A
  • 20 Rugs '06

Nieko nereikia daryti, paprasčiausiai po 3 dienų atsinaujino firefox lokalės en-gb ir lt-lt, ir pradėjo firefox 2 b2 važiuoti.

J
  • 21 Rugs '06

Man edgy eft nepatiko. Pradesiu nuo pradziu. Pakeistas komponentas usplash, dabar gal ir graziau atrodo, tik apacioje nerodo ka veikia, tik juosta kaip windowsuose. Nu gerai. Uzkroviau. Sveikina atnaujintas gdm screenas su daugmaz normalia shema (grazesne nei buvo dapper). Kraunantis gnome, ubuntu startavimo garsas pakeistas i kazkoki "misko garsu" garsa, kuris man ir nepatiko. Senas tikrai geresnis. O ba, sistema is live-cd eina tikrai greiciau nei dapper. Tikrai naudingi dalykai. Nu gerai, uzkroviau, pradedu ziurineti sistema.
uname -r - kernelis 2.6.17. Naujausias. Grazu tiesiog - naujausias gnome, naujausias kernelis.
Nu ka, bandau prisijungti prie interneto - pas mane per lan modema. Galvoju kad viskas, gerai viskas veiks - bet ne, "pppoeconf is disabled. Try --help to ....." - WTF? Pirmas nemalonus ispudis. Ilendu i terminala, bandau kazka nuveikti - visviena disabled. Nu ka bandau pppconfig bet tas tik del grozio idetas - nesuranda mano modemo. Restartinu. Kraunu sena OS. Ieskau forumuose. Nieko gero nerandu apart to, kad dauguma dabar jungiasi prie ppp per gnome-ppp (!) tarnyba, kuri giliai pasislepusi kazkur meniu. Bandau prisijungt ir galvoju - negi praejo seni geri laikai kai puikiai ir aprastai per pppoeconf prisijungdavai? Kuo ubuntu kurejams ta programa neitiko? Gal cia tik pas mane neveikia,

L
  • 21 Rugs '06

jungingen, palaukt dar reikia. dar net ne beta o alpha versija. garsus ir temas pasikeist galima labai greit ir lengvai - cia jau nera minusas kad pakeista tema garso. del modemo tai manau, kai bus stabili galutine ir tos problemos neliks.

J
  • 21 Rugs '06

Jo tu teisus. Viska galima pakeisti. Tiesiog as komentuoju defaultine schema ir garsus - kaip mano nuomone atrodo sis rinkinys. Kai iseis naujesne, bandysiu ja. Kol kas mano ispudis sia sistema yra nekoks. Tikiu kad viskas pasikeis - ubuntu kurejai padaro viska daugmaz isbaigtai. Cia neminesiu gdm bugo dapper drake, kuris nera pataisytas iki siolei

A
  • 22 Rugs '06

Jungingen, man sudo pppoeconf pasileido tik išėjus į juodą terminalą per ctrl+alt-f1.