Flash player

D
  • 21 Vas '10

Sveiki. Klausimas ar visiems flash playeris veikia prastai? Pas mane flashiniai puslapiai labai prastai veikia, daznai nuluzta flashas ir rodo tiesiog pilka vieta, toi vietoi kur flashinis kazkas... Siaip uzstabdo kompa tas flashas neblogai... Cia tik pas mane ar ir pas kitus taspats?

N
  • 21 Vas '10

o kelinta versija pas tave flashplayerio?

D
  • 21 Vas '10

as nezinau, tokia kokia pasirinko firefoxas suinstaliuoti ;]] visi updeitai suleisti...

T
  • 21 Vas '10

Taigi nueini kad ir į youtube.com, paleidi bet kokį video, spaudi ant jo dešinį klavišą ir pasirenki About Adobe Flash Player 10 - voilia, matai Flash versiją.

Forume elementariai trūksta šių dalykų:
Kiekvienas prisiregistruojantis turėtų kartu ir aprašyt savo sistemą (techninius duomenis, operacinę sistemą), nes pusė temų įrašų su klausimais, kokią versiją naudoji ir koks pas tave kompas. Tas pats per tą patį.

R
  • 21 Vas '10

Pas mane suinstaliuotas paketas: sudo apt-get install ubuntu-restricted-extras
Daugiau jokių flashu per jokius galus nekišu. Opera, firefox, konqueror neturi su flash jokių problemų. Viskas puikiai, niekas nelūžta

D
  • 21 Vas '10

Pas mane Ubuntu 9.10 64bit

Kompiuter:
Procesorius AMD 2100 Turion X2
4gb ram
512 Nvidia geforce

Adobe flash versija 10,0,45,2


Isirasiau cia paskutinio komentaro restricted ubuntu... tai dabar reikia istrinti adobe flasha? kaip ji istrinti?

T
  • 21 Vas '10

Nereikia nieko trint, o Adobe flash versija 10,0,45,2 yra naujausia versija.

D
  • 21 Vas '10

tai ko man viskas lagina nesuprantu kai ziuriu video... po keliu minuciu viskas strigt nerealiai pradeda...

R
  • 21 Vas '10

Pabandyk efektus išjungt.

D
  • 21 Vas '10

Nu jau cia speliones... Zodziu nieks nezino del mano flash player nieko... :/ pas mane nera jokiu efektu, katik idetas naujas hdd, tingiu isijungti compiz, taip kad isjunges visus efektus. Kompas 4gb ramu, amd 2100ghz x2 ir lagina kazkoks flash plejaris, nesuvokiama, lig tai butu auksciausios grafikos reikalaujantis zaidimas... man tas flash player reikalingas nes ziuriu bbc nature visokius filmus po valanda laiko, bet neimanoma ju issiuzreti, nes flash player po keliu minuciu pradeda strigti ir uzstabdo visa kompa, net garsas atsilieka... nu visrune :/// kaip ten pasidaryti ta ubuntu extras isjungus flash playeri? as jau susiinstaliavau viska, tik turbut reikia isjungti dabar adobe flash playeri, o kaip tai padaryti?

N
  • 22 Vas '10

Adobe flash playerys is esmes yra stabdys (tiek ant Win, tiek ir ant Linux). O tu bent bandei pasiziureti koks procesas suvalgau tau visa CPU ar RAM? Gal videske lagina, gal hardas brokuotas, gal procas arba videske kaista. Gal tie filmai kurie eina per flasha yra kokie kreivi. Gal kazkas negerai veikia su tavo 64bit OS. Gal filmai HD ir tavo tinklas/playeris ar dar koks velnias neistempia to.

Jei pats nesugebi pasiziureti paprasciausiu dalyku (kas, kur ir kaip kompa uzlagina) tai nereikia ant kitu sukaut. Jei nesugebi kaip zmogus mastyti, tai kaip kopustas gali grizti prie M$ super OS'um kuriu komunitu nariai vien ekstrasencai ir siaip sugebas kopustgalviams padeti.

P.S. kompiuteris sugeba tiek, kiek sugeba prie jo sedintis zmogus.

T
  • 22 Vas '10

Pirmiausia:
1.ar instaliuoti vaizdo plokštės draiveriai?

  1. efektai: tingi ar netingi ar nemoki, jei draiveriai instaliuoti, efektai patys įsijungia, tad išjunk, nes turion procesorius ne stebuklas, o flash tik ir apkrauna procesorių kiek moka
D
  • 22 Vas '10

Viskas pas mane surasyta, visis sitie priedai. Tik nekalbam apie tai kas ka moka, o kas ko nemoka, visi specealizuojasi i ten kur nori. Stebuklas ar nestebuklas cia tas mano kompas, tik faktas vienas, su windows jokiu problemu flashas neturi, o su linux stringa. Anksciau net svajot apie 4gb ramu nieks nesvajodavo.. ir pats turejau sena kompa su 512 ramu ir visas senas, o kaip veikdavo viskas, taip veikdavo, kuo naujesni kompai, tuo sudiniau viskas veikia...

Vaizduskes draiveriai instaliuoti, o efektus as isjunges + nejaugi toks kompas persilpas efektam + flash playeriu??;)) ..

T
  • 22 Vas '10

Nvidia 195.36.03 tvarkyklės versijos, Firefox 3.6, Flash Player 10.0.45.2 versija = viskas tvarkoj (nepaisant to, kad kartais pamėto artifaktų jei full screen žiūriu kai kuriose svetainėse, ko windows sistemoj nebūna).

Naudok naujausias tvarkykles Nvidios.

sudo add-apt-repository ppa:nvidia-vdpau/ppa
sudo apt-key adv --keyserver keyserver.ubuntu.com --recv-keys CEC06767
sudo apt-get update
sudo apt-get install nvidia-190-modaliases nvidia-glx-190 nvidia-settings-190

D
  • 22 Vas '10

O,veikia fantastiskai, aciu!

D
  • 22 Vas '10

Mano kompas naudoja 185 nvidia driverius, po situ eiluciu suvedimo i console atsirado va dar naujesni 195, bet bandant juos aktyvuot ismeta lentele - SystemError: installArchives() failed

V
  • 22 Vas '10

Vadinasi ne pas mane vieną bėda, nes niekaip negalių instaliuot naujesnių (190, 195) nvidia draiverių, tik -185 (default).
Klaidą tą patį
„SystemError: installArchives() failed“.

D
  • 22 Vas '10

Pas mane irgi tas pats pasidarė. Bet svarbiausia, jog prieš keletą savaičių viskas veikė. Po to teko downgradinti iki 185, o dabar jau nebeleidžia įrašyti aukštesnės versijos.

D
  • 22 Vas '10

Hm, reik sprendimo, laukiam profesoriu protingo atsakymo

V
  • 22 Vas '10

Ne profesionaliai.
Atnaujinau Ubuntu iki 10.04 alfa. Nvidia draiverius atnaujinau iki 195.36.03, bet tai ne išeitys.
Gal pabandyt programinėse įrangos saugyklose, uždėt varnelė - nepalaikomi atnaujinimai?
„Dependencies: * Primary Archive for Ubuntu - BACKPORTS (main, restricted, universe, multiverse) (included on 2010-01-01)“.
https://launchpad.net/~nvidia-vdpau/+archive/ppa