Opera-next Pre-alpha, alpha ir beta

D
  • 14 Bir '12

O išėjo RC ar galutinė versija?

P.S. Jei kam kylą klausimų, kodėl pats nepažiūriu, tai internetą turiu tik mobiliame telefone ir toks reikalas bus pas mane neterminuotą laiką...

E
  • 14 Bir '12

@donatas_s rašė:
O išėjo RC ar galutinė versija?

P.S. Jei kam kylą klausimų, kodėl pats nepažiūriu, tai internetą turiu tik mobiliame telefone ir toks reikalas bus pas mane neterminuotą laiką...

Galutin4, nes updeitinos per sudo apt-get upgrade.

E
  • 15 Bir '12

ib.swedbank.lt man sako, kad opera 12 yra sena naršyklė ir turiu ją atsinaujinti..

D
  • 15 Bir '12

Ta pati istorija su tuo swedbank dar nuo 12 alpha versijos...

E
  • 15 Bir '12

ankščiau nebuvo.,

C
  • 21 Bir '12

apskritai tai labai man patiko šita operos versija. bent jau kol kas.
tik vienas kabliukas. kažkodėl ji man paišo vis, kad pas mane lėtas inetas. ir be turbinimo lėtokai kraunasi puslapiai. keisčiausia, kad speedtest.net ištikro rodo ineto greitaveiką maždaug 10 kartų mažesnę nei pvz. chromium. čia man vienam taip ar tai kažkokia žinoma bėda?
o vat swedbanke ką tik mokėjau mokesčius ir nieko neprašė atnaujinti

D
  • 25 Spa '12

Ką gi neužilgo turėtu 12.10 versija pasirodyti, nes jau naudojuos beta:

Versija
12.10 beta RC
Laida
1620
Sistema
Linux
Operacinė sistema
i686, 3.5.0-18-generic

Veikia stabiliai, kažkokių didelių pasikeitimų lyg ir nesimato.

W
  • 15 Lie '13

Kazkaip nematau flame war del opera 15

D
  • 16 Lie '13

Jau senai laukiu, bet kad kaip nematau linuxui versijos, taip nematau...

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 17 Lie '13

@donatas_s rašė:
Jau senai laukiu, bet kad kaip nematau linuxui versijos, taip nematau...

Opera 15 su Chromium/Blink engine (+ closed source) ismete viska ka buvo sukure per daugel metu, dabar tapo toks blank browser... Dar teks palaukti turbut metus ir ne vienerius tam, kad kazka ten gero pamatytume.

http://phoronix.com/forums/showthread.p ... inux-Users

D
  • 17 Lie '13

Kai neteko jau senokai prisėsti prie winodes kompo su opera, tai ir nežinau, kaip ta 15 versija atrodo, kiek teko girdėti atsiliepimų, tai vieni džiaugiasi minimalistine išvaizda, kiti peikia panašumu į jų nemėgstamą chrome.

D
  • 10 Kov '17

Praėjo keletas metų ir jau turime:
Apie versiją

Versija: 45.0.2522.0 - Opera atnaujinta
Naujinimų srautas: developer
Sistema: Linux Mint 18 (x86_64; X-Cinnamon)

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 11 Kov '17

Taigi, turime DAR VIENA browseri chrome based, browseriu daugeja, o ju atviru mazeja :-). Market share Oper'os nelabai kinta, kas yra kiek keista:
opera

As pats irgi naudoju browseri kuris naudoja Chrome varikliuka (qutebrowser), bet ka Opera turi pasiulyti man kaip potencialu naudotoja?

E
  • 11 Kov '17

Operos useriai išlieka lojalūs. Opera man siūlo patogiausią (labai subjektyvu) bookmarks management'ą, homepage'o gridas man taip pat patogiausias, patinka tab'ų keitimas, free VPN integrated, ad block integrated, dirba stabiliai. Skonio reikalas.